Skocz do zawartości

Galaxy s6 lub inny do 2000


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez dawid0032,

Recommended Posts

  • mój budżet : 2000
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Allegro
  • nówka czy używka : nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5,1-5,7
  • preferowany system mobilny :wszystkie
  • do czego będę używać urządzenia : Zdjęcia(najwiekszy nacisk) , MS office

Tak jak w tytule wybrać Galaxy s6 czy poczekać aż wejdzie do sprzedaży s7 i cena spadnie opadnie a może polecacie coś innego niż to co mam aktualnie na "oku" ? .

 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dopiero można zamawiać. W magazynach pojawią się z tego co czytałem pod koniec marca. Dobrze też poczekać na pierwsze testy czy nie wyjdzie jakiś bubel jak np w Z5 więc sporo czasu minie zanim będzie go można polecać

Jeśli chodzi o zdjęcia to S6 i LG G4 będą najlepsze. Są porównywalne. G4 ma dobry manual, w S6 ma się pojawić w 6.0 więc ta różnica się zatraci jeszcze bardziej bo to była w sumie jedyna przewaga G4 nad S6

Wydajnościowo lepszy S6 ale G4 już też jest dobry. Ekran znacznie lepszy w S6, wykonanie na moje oko też choć klapka ze skóry może sie podobać:) plus G4 to wejście na kartę sd a przy sporej ilości robionych zdjęć może się przydać

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

jedną z rzeczy która pozostawia cień wątpliwości w wyborze s6 jest własnie brak karty sd bo trzymanie rzeczy na dysku google jest co najmniej męczące . Jeśli chodzi o Xiaomi to aparat z f/2.0 to troszkę przestarzałe rozwiązanie .

 

Brać pod uwagę Lumie 950XL czy wyrzucić ten pomysł z głowy ?

Edytowane przez eaglemk
Link to post
Share on other sites

Najgorsze jest to, że S7 na starcie będzie kosztował krocie. S6 jest świetnym wyborem jeśli bierze się pod uwagę wersje 64, a nawet 128 GB, które do tanich nie należą. Niestety brak slotu na kartę pamięci boli. G4 cenowo wypada bardzo przyjemnie + slot. Mimo, że S6 jest wydajniejszy to w codziennym użytkowaniu aż takiej różnicy chyba nie widać ? (pytanie do tych, którzy testowali zarówno jeden jak i drugi telefon)
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...