Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna do 550 zł max ?


Recommended Posts

Witam 

 

Tak jak w temacie preferuje radeony i teraz to co mam do wyboru 

 

(Mam do wyboru r9 270 od kolegi 1rok i 1 miesiac gwarancji za 550 zł ) lub nówka r7 360. Która wybać ? To karta początkowa, potem zmiena procesora, a potem znowu grafika ( pewnie r9 390 ) w przeciągu roku Co byscie mi doradzili. Wolałbym nowa kartę. Mam tez do wyboru r9 270 od asusa 20 miesiecy gwarancji cena około 550-600 żł ) Kolegi karta jest od msi. Co byście polecili. .

Link to post
Share on other sites

Na pewno lekkie podejrzenie czemu nikt nie spytał o cpu i zasilacz no ale ok sam się upomnę :)

 

Corsair vs 550 ( starczy spokojnie )

 

i5 2320 i przewidywana zmiana na i5 2500k i do tego asrock extreme 4

 

Kumpel mi załtwi sztuke co do 4.8 ghz idzie. 

 

Teraz do rzeczy 

 

 

Może coś takiego http://allegro.pl/asus-r9-270x-directcu-ii-oc-gw-1-rok-okazja-i6019872334.html#thumb/1

Jest 1 rok gw, i trochę wydajniejsza od wersji bez X.

Fajna propozycja ale z 270 tez x zrobie kwestia 120 mhz na rdzeniu podbic a to kazda 270 szła tyle.  Wolałbym wybieac miedzy tymi co dałem. chciałbym juz budzetu nie naginac ,ale gtx sie nie opłąca ,bo w dx siądą a nawet jak podbije do 600 zł to ciężko znacznie lepszego radka bedzie znalezc.

 

Karty które podałem sa 100% pewne i wiem na 90 % ze nie były katowane 

Edytowane przez tomkusi1
Link to post
Share on other sites

Referent GTX-a 760 za 577zł? bardzo zły wybór był by,na pewno nie za takie pieniądze.

Owszem,sam kiedyś kupiłem 760,ale była to karta od MSI Twin Frozr i 2 lata gw. za podobne pieniądze,chyba 500 czy 550zł.

 

edit: jak już np.GTX 760 to takie coś ewentualnie http://olx.pl/oferta/asus-gtx-760-dcu2-20miesiecy-gwarancji-CID99-IDeb99j.html#e07a5f215a

Edytowane przez wasyl1976
Link to post
Share on other sites

w gtx 760 nie chce sie pchac ,bo w dx 12 dostanie ostro po tyłku ,a gtx 750Ti  tez ostro oberwie przez swoja budowę. preferuję radeona dlatego takie pytanko :) r7 360 czy r9 270 msi/asus ? Karte do roku max 1.5 roku zmieniam byle najnowsze gry ciągnęła ten czas

 

r9 270 asus 20 miesiecy gwarancji 550-600zł a msi 550 zł  1 rok gwarancji 

 

r7 nówka ze sklepu 

Edytowane przez tomkusi1
Link to post
Share on other sites

http://www.benchmark.pl/ranking/porownanie/amd-radeon-r7-370-vs-msi-radeon-r9-270x-gaming

 

No ok R7 370 to wydajność ~R9 270 bez X 

 

Asus ma 36 m/cy gwarancji więc już taki nowy nie jest , max 550... bym dał ( co i tak nie jest żadną okazją )- jak nowa 370 jest za 639 ( dostawa Inpost gratis )

R7 370 ( Asus Strix ) ma na rdzeniu @1050 więc będzie miał wydajność ~~identyczną jak seryjna R9 270

Edytowane przez GergG
Link to post
Share on other sites

Ja też bym brał tego r9-270. Jak ma gwarancję, to nie ma się tu co zastanawiać.

 

GergG, linkowanie do tej strony nie ma za bardzo sensu.

Po pierwsze karty są testowane na różnych sterownikach, czytaj na aktualnych w czasie wykonywania testu danego gpu.

Po drugie, są tam błędy, nawet na tej stronie którą akurat zalinkowałeś (przepustowość pamięci).

Po trzecie ustawienia w czasie testów mogły być inne, czytaj ten post. Choć mam nadzieję, że porzucili ten bezsensowny proceder.

Po czwarte i w wypadku autora tego tematu najważniejsze. HD7850 = R7-265 = R7-370 (w tych 3 modelach jest ten sam rdzeń, a różnią się taktowania oraz ewentualnie ilość pamięci) a dla odmiany w R7-270 oraz R7-270X siedzi rdzeń z HD7870, czyli mocniejszy. Rzuć okiem na część "Parametry procesora" w linku który podałeś.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...