Skocz do zawartości

Głośnik przenośny do laptopa/telefonu (raczej bluetooth) do 150zł


Recommended Posts

Cześć mam zamiar kupić przenośny głośnik do laptopa/telefonu na tyle głośny żeby dawał radę na kameralnych domówkach. Niestety Philips SPA5210B którego używałem przez krótki czas do laptopa jest znacznie za cichy. W odległości 0.5m od głośnika nie słychać nawet lektora w filmie, gdy za ścianą sąsiedzi urządzą średniej głośności imprezę. Zastanawiałem się czy nie pójść z duchem czasu i zamiast kablowych rozwiązań nie wybrać głośnik bezprzewodowy. Wstępny wybór padł na JBL GO, ale nie wiem czy takie małe pudełeczko będzie wystarczająco głośne. Odtwarzaczem będzie laptop marki Acer z Ubuntu, lub Xperia Z2.

 

Przede wszystkim chciałbym aby głośnik był głośny i trzymał na baterii chociaż ze 4h (zakładając że jest przewodowy). Dalej bas: tutaj nie mam zbyt wielkich wymagań, chciałbym aby był, zaznaczony, ale nie musi dyktować miejsca całej reszcie gamy dźwięków. Chciałbym również żeby głośnik był w miarę możliwości jednoczęściowy gdyż łatwiej go będzie przewieźć. Nie podobają mi się również stylistycznie półokrągłe miski jakie serwują w budżetowych cenach. Ostatnie kryterium to połączenie ze źródłem. Tutaj priorytet wygląda następująco: Wi-Fi > Bluetooth > Kabel.

 

Z góry dziękuję za pomoc w wyborze 

Link to post
Share on other sites

JBL GO jest bardzo głośny, a zarazem gra czysto

Czyli polecasz? Czy w tej kategorii cenowej znajdę coś lepszego? Widziałem w popularnych hipermarketach jakieś Manty i Philipsy, ale nie jestem do tych marek zbytnio przekonany i nie chciałbym kupować czegoś niesprawdzonego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...