Skocz do zawartości

Phenom II X2 550 vs ATHLON II X2 245


Recommended Posts

ale kupujesz i5 760, kręcisz go i masz procka na lata :roll: zresztą jak wypaśnie jeszcze chodzi E8400 :sciana: dlatego lepszym wyborem jest za 350zł i3 540 z 4 wątkami i OC na poziomie 4GHz

 

i5 760 kosztuje ponad 700 zł , za tak kasę złożysz równie dobra platformowe na AM3, takie gadanie ze procek na Lata... Podejrzewam ze Phenom II 955 tez bez problemu będzie na lata i mocy mu nie zabraknie :cenzura:

Link to post
Share on other sites

Jak już się macie bawić w kręcenia to bierz athlona X3 445 i jak masz odpowienią płytę to odblokujesz go na Phenoma X4 i po podkręceniu to już nie ma co patrzeć na tego i3 a wydasz na proca 260zł. Jak tak zrobiłem. Co prawda przypadkowo bo nie wiedziałem że tak się da, ale jak już później poczytałem na forach to w zasadzie każdy obecnie sprzedawany taki procesor przerabia się na phenoma. Chyba że byś miał pecha i z jakiś bardzo starych zapasów ktoś ci sprzedał. Z powodu że nie nastawiałem się na kręcenie i odblokowanie to mam słaby zasilacz więc tylko podkręciłem do 3.5GHz. Oczywiście bez podnoszenia napięcia więc myślę że tu też coś blisko 4GHz jest osiagalne.

 

Jaką masz płytę?

Link to post
Share on other sites

@up bzdury

 

Trzeba mieć bardzo duże szczęście by trafić na takiego który się odblokuje i będzie w pełni sprawny.

 

X3 sie lepiej kręcą od x4?

Tak. Choć x3 też orłami nie są w porównaniu do Phenomów.
Link to post
Share on other sites

@up bzdury

 

Trzeba mieć bardzo duże szczęście by trafić na takiego który się odblokuje i będzie w pełni sprawny.

 

X3 sie lepiej kręcą od x4?

Tak. Choć x3 też orłami nie są w porównaniu do Phenomów.

To chyba faktycznie lepiej kupic x3 i dobrze go podkręcić :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...