Skocz do zawartości

tanie chłodzenie


Recommended Posts

przyjdzie w następnym tygodniu więc zobaczymy. mam pytanie dotyczące hd7770. w pulpicie jest cicho wentylator cicho chodzi nic nie szumi, ale natomiast w grach zaczyna coś szumieć trudno opisać ten dźwięk bo jest co jakiś czas taki przerywający- niezbyt głośny bo słuchać go tylko gdy się jest naprawdę blisko grafiki, czy to coś niepokojącego?

Link to post
Share on other sites

Pewnie wentylatory się rozpędzają i zwalniają w zależności od obciążenia, a co za tym idzie wahaniami temperatury. Jak nic nie trzeszczy, piszczy to nic niepokojącego się nie dzieje. Żeby się upewnić to w ustawieniach karty zaznacz sterowanie ręczne, ustaw np. na 45% i słuchaj. Jak wentylatory w trakcie gry będą chodziły równomiernie, bez przerywania to znaczy, że wszystko w porządku. Na początku dobrze odkurz radiator i wentylatory karty.

Link to post
Share on other sites

nie no wentylator jest w porządku on dobrze działa, a to dźwięk nie od niego idzie. to szumienie, syczenie jest tylko słyszalne podczas grania, a do tego jest z takimi przerwami może 2 sekundowymi

Link to post
Share on other sites

nie no wentylator jest w porządku on dobrze działa, a to dźwięk nie od niego idzie. to szumienie, syczenie jest tylko słyszalne podczas grania, a do tego jest z takimi przerwami może 2 sekundowymi

A to zmienia postać rzeczy, myślałem, że o wentylatory Ci chodzi.

Link to post
Share on other sites

Czyli jak dałeś na 35% i nie grałeś to nie szumiało? To daj na 45 czy 50% i dłuższą chwile tak zostaw bez grania, bo albo faktycznie coś z elektroniką,albo wentylatory po dłuższym czasie się odzywają, po nagrzaniu. Z jakiej firmy masz kartę?

 

Jeszcze raz przesłuchiwałem na słuchawkach ten plik dźwiękowy i dla mnie to raczej mechaniczne terkotanie.

Edytowane przez choleryk65
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...