Skocz do zawartości

Komputer 4500zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kajtek.,

Recommended Posts

Witam. Potrzebuje pomocy w dobraniu części do komputera. Liczę na pomoc :)

Zastosowanie komputera :Ma być do gier, grafiki o szybkich operacjach na plikach czy FTP
Maksymalna kwota :~4500zł
Kiedy zamierzam kupić komputer? : Nie mam określonego czasu.
Których części potrzebuję : Wszystko oprócz monitora :)
Czy będę podkręcać sprzęt? Sam nie wiem, warto?
Rozdzielczość mojego monitora i model :  1920x1080
Specjalne wymagania :brak
Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :brak
Własna propozycja zestawu: brak
Inne : brak

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
1 x  Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda 1 x  Intel Core i5-6600K /3.9GHz, 6MB, LGA 1151, BOX/ 1 x  MSI Z170A-G43 Plus /intel Z170, DDR4, LGA1151/ 1 x  Kingston 16GB (2x8GB) 2400MHz CL15 HyperX Fury Black 1 x  SilentiumPC Gladius M35 Pure Black (b/z) 1 x  Corsair VS 550W 80+ 120mm 1 x  EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX2.0 4GB DDR5 256bit (1342/7010) 1 x  Liteon iHAS122 SATA (black) 1 x  SilentiumPC Fortis 3 HE1425 1 x  Crucial MX200 250GB (555/500MB/s)

 

4647 zł + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

4 rdzenie pod OC na Z170 z 8 fazową, dobrze chłodzoną sekcją zasilania. Do tego cooler na CPU z 140 mm wentylatorem. Grafika GTX 970 w wersji SSC z cichym, półpasywnym chłodzeniem. PSU z zapasem mocy na +12V dla takiego zestawu nawet po OC. Obudowa z dwoma wentylatorami 120 mm i funkcjonalną piwnica na PSU i całe jego okablowanie. Nie wiem za bardzo co to za obróbka zdjęć, no ale dałem już 16 GB DDR4. Jeżeli jest to jakaś amatorka na domowy użytek, to i 8 GB spokojnie wystarczy. Na koniec masz jeszcze SSD 250 GB na system i soft. SSD ten możesz też wykorzystać na scratch disk do PS jak pracujesz na małych plikach. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...