Skocz do zawartości

HYPERX CLOUD II - Słuchawki do grania, ale czy tylko do tego?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez bleck55,

Recommended Posts

Witam! :)

 

Piszę w sprawie słuchawek. Dokładniej szukam słuchawek do gier, lecz myśle, ze tak w 70% do słuchania muzyki (Naprawde róznej, wiec naprawde ciezko mi sprecyzowac), oglądania livestreamów czy innych seriali :P I teraz, jestem już praktycznie nastawiony na zakup słuchawek Kingstone hyperx cloud II (Z nimi też mam kilka wątpliwości, ale to za chwilke). Obawiam się tylko, że jezli gry w które gram nie wymagają tak właściwie wcale dobrego odbioru dzwieku jak to mamy np w grach typu fps. Wiec tak rozmyślałem ostatnio czy jest to na pewno dobry wybór. Czytałem równiez wiele pozytywnych opini na temat tych słuchawek, że za tą cene naprawde ok dziwek jak też słuchawki do grania. Mój budżet wynosi myślę w granicach 400zł, wiec jeżeli byście mi coś w tym temacie doradzili polecili byłoby naprawde super :)

 

Mam również pytanie odnośnie bezpośrednio tych słuchawek jeżeli wkońcu zdecydowałbym się na ich kupno. Mianowicie jak pewnie dobrze wiecie mamy dwie wersje- I i II. Z wielu internetowych recenzji wynika, że głownymi ich różnicami jest to, że dwójeczki posiądają tryb dzwięku 7.1, który tak szczerze nie wiem czy byłby mi do końca potrzeby oraz osobną swoja karte dzwiekową usb i w tej sprawie jest moje wielkie pytanie. Czy jest ona lepsze od kart zinegrowanych w moim przypadku jest to karta od nvidi  (High definition audio). I czy w ogóle jest to gra warta świeczki wydawać 100zł na tą że karte. Myślałem rozwiązaniem aby kupić wersje I i do tego dokupić jakąś karte dzwiękową za 150-200zł. Choć to w pozniejszym okresie czasu budziło moje wątpliwości czy jest warto w oóle dokupywać karte dzwiękową w kontekście tych słuchawek.

 

Myśle, że to tyle z mojej wielkiej zagwozdki z rodzaju audio :D Mam nadzieje także, że znajdę tutaj swojego wybawce, który się w tym wsyzstkim co napisałem odnajdzie choć moim skromnym zdaniem jest to dosyć czytelne ;p

 

Czekam na odpowiedz i serdecznie pozdrawiam! :)

Link to post
Share on other sites

Czytałeś forum?

Szybciej byś znalazł odpowiedzi na forum niż napisałeś ten temat

V1+karta dźwiękowa z paradziwego zdarzenia

Mówisz o tej karcie która jest w cloud II? Czy jest to propozycja jaką mógłbym kupić? Bo też nie wiem czy przy tych słuchawkach tak naprawde jest to opłacalne ;p

Link to post
Share on other sites

Ok ok, sorki jeszcze troche zaspany jestem :D Wiec moją jedyną wątpliwością jaka pozostaje to to czy jest naprawde potrzeba dokupywania tej karty, czy jednak cloudy poradzą sobie na mojej integrze :P

Edytowane przez Quelto
Link to post
Share on other sites

Sprawa wygląda tak że żadna karty nie wyciągnięte maximum możliwości z słuchawek zwłaszcza dobrych.

Kup słuchawki posłuchaj odsłuchaj się z nimi jak po 2 tygodniach stwierdzisz ze jednak w dźwięku ci czegoś jeszcze brakuje to wtedy doradzimy jakąś kartę :)

Link to post
Share on other sites

Dźwięk 7.1 masz jak masz wytlumiony pokój 7glosnikow i dobry sub wtedy możemy rozmawiać o 7.1 no i jeszcze dobry przetwornik który to wszystko ogarnie i ładnie napędzi.

 

Natomiast 7.1 w słuchawkach no cóż dałeś się nabrać marketingowca jak ostatni za przeproszeniem (i nie ublizajac nikomu i bez urazy) frajer

Ładnie to wygląda na papierze ale sam pomysł jak mając 2 głośniki w słuchawkach możemy rozmawiać o 7.1 (zresztą nawet jak jest więcej to i tak to mam małe szanse powodzenia)

Jak cie kumpel na osiedlu wola to wystarcza ci dwoje uszu żeby ogarnąć skąd cie wola

 

I tu dochodzimy do płęnety czyli dobre słuchawki stereo i coś co je dobrze napędzi i nic innego ci nie jest potrzebne a marketingowy bełkot no cóż dobrze im płacą więc uprabiaja publiczke jak widać całkiem skutecznie

 

 

PS. Jakość tej kart dołączonej do cloudow 2 jest taka że równie dobrze mogli by ja dorzucić w gratisie do paczki chrupek

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

No tak szczerze to własnie nie dałem bo od początku wątpiłem w działa tego tez dzieki recenzjom interentowym :D 

No nic w takim razie temat racze do zamknięcia kupie te jedynki, a w razie co w temacie karty odezwę się pozniej :D Dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...