Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne z mocnym basem do 200 zł


Recommended Posts

Witam! Niedługo zamierzam zakupić słuchawki nauszne. Zależy mi na mocnym basie ale również z porządnymi pozostałymi tonami. Ogólnie będą mi służyły na dworze więc raczej będzie to konstrukcja zamknięta ale nie musi być. Fajnie byłoby i zależy mi gdyby dało je się złożyć i zmieścić w kieszeń w mojej kurtce. Słuchawki będą najczęściej grały na słabszym sprzęcie tzn. Samsung Galaxy Note 3. Jeśli istnieje do nich również jakiś DAC lub potrzebny wzmacniacz to również proszę o poradę. Na razie jedynym typem który rzucił mi się w oczy to Samsung Level On.

 

Link to post
Share on other sites

kurde specialnie zaparzyłem kawę żeby powróżyć jaka tom kieszeń masz ale za cholery wróżba nie wychodzi :D

teraz na poważnie praktycznie większość outdorów ma tą przypadłość że są przebasowione not 3 nie jest złym źródłem nie przesadzaj jedynak na cyjanogenie już grała całkiem przyzwoicie 
z przenośnych level on za te 200zl z pełną gwarancją to nie jakiś tam strasznie zły wybór 
masz lekturę do poduszki http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-samsung-level-on/

Link to post
Share on other sites

Spokojnie w kurtce w wewnętrznej kieszeni złożone levele mieszczą się spokojnie :)

Note zły nie jest, zwłaszcza że używam dodatkowo Viper4Android, ale jednak nie może równać się z chipami Wolfsona. Jeszcze jakieś inne propozycje? Zastanawiam się czy nie porzucić tej przenośności dla Encore Rockmaster OE. Wiecie coś o nich? Opłaca się je wziąć bardziej niż te Levele?

Link to post
Share on other sites

Takstary ml520 720 jak dobrze pamietam modele nada tylko 2 przenośne w ofercie jedne otwarte drugie zamknięte popatrz na stronie albo audio techniki ode mnie z sygnaturki są dość basowe

Pogrzeb jeszcze w temacie "polecane"

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przyszły mi Encore Rockmasetery i mogę powiedzieć, że basu jest pod dostatkiem. Do tego są wokółuszne, co za tym idzie - wygoda. Na początku nie mogłem za długo wysiedzieć w słuchawkach On Ear, ale z czasem ucho, które mnie uwierało się przyzwyczaiło, ale i tak nie ma co porównywać ze słuchawkami Over Ear :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przyszły mi Encore Rockmasetery i mogę powiedzieć, że basu jest pod dostatkiem. Do tego są wokółuszne, co za tym idzie - wygoda. Na początku nie mogłem za długo wysiedzieć w słuchawkach On Ear, ale z czasem ucho, które mnie uwierało się przyzwyczaiło, ale i tak nie ma co porównywać ze słuchawkami Over Ear :P

Można spytać na czym używasz tych słuchawek ? :)

Link to post
Share on other sites

Ja posiadałem akg518 dj. Nieznam się za bardzo na aspekcie muzycznym, ale moge powiedzieć że grają przyzwoicie z dużym naciskiem na bas(wreszcie wersja dj). Za to ergonomia użytkowania była tragiczna. Regulacja długości zdecydowanie za mała. Wiem że to słychawki zamknięte, ale nie mogłem wytrzymać w nich dłużej niż 30 min. Mocno uwierają. Ze swojego doświadczenia nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Też miałem AKG K518 LE, mi bas w tych słuchawkach nie za bardzo się podobał. Niby mocny, ale słabej jakości. Jak k518 to tylko po rekablingu i ew. po modach.

 

Można spytać na czym używasz tych słuchawek ? :)

Z odtwarzaczem Xduoo X2, który sobie dobrze radzi z tymi słuchawkami, a jak chce posłuchać muzyki na telefonie lub na Sansie Zip to podpinam wzmacniacz FiiO E6.

Edytowane przez simondd
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...