Skocz do zawartości

Internet Orange LTE bezprzewodowy Wrocław- warto ?


Recommended Posts

Witam,

czy ktoś z Was posiada może internet bezprzewodowy w Orange we Wrocławiu ? Mam możliwość taniego podłączenia i zastanawiam się nad nim czy aby warto? 

 

Jeśli moglibyście polecić ew. jeszcze jakiś router LTE, korzystam z jednego w innej miejscowości ZTE 283+ i szukam dla niego alternatywy.

 

Pozdrawiam,

Armatorix.

Link to post
Share on other sites

Polecam Ci internet od operatora Airmax.pl zobacz http://airmax.pl, jest w dobrych cenach, są ciekawe opcje typu prepaid itp.

Ja korzystam i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. Opinie w necie też mają dobre.

 

 

Witam,

czy ktoś z Was posiada może internet bezprzewodowy w Orange we Wrocławiu ? Mam możliwość taniego podłączenia i zastanawiam się nad nim czy aby warto? 

 

Jeśli moglibyście polecić ew. jeszcze jakiś router LTE, korzystam z jednego w innej miejscowości ZTE 283+ i szukam dla niego alternatywy.

 

Pozdrawiam,

Armatorix.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Przed wyborem operatora warto wybadać sytuację i porównać oferty kilku usługodawców. Pan Wybierak tak nazywa się platforma na której można to zrobić bezpłatnie. Wyszuka oferty tylko takie które będą działać pod wskazanym adresem.

Link to post
Share on other sites

Zasięg LTE obecnych operatorów jest mocno zbliżony do siebie, także powinieneś wybrać tego który oferuje najlepsze limity/ceny. W budowie aktualnie (przynajmniej w orange) jest sieć LTE o paśmie 800MHz - czyt. najlepsze warunki jeśli chodzi o zasięg. W połowie roku powinny zacząć być aktywowane pierwsze stacje. Z 4 kontenerów Orange wykupiło 2, jeden poszedł do Play. Ostatni aktualnie jest przedmiotem sporu. Więc Orange, T-Mobile i Play będą mieć do końca roku najlepszy zasięg LTE ze względu na stacje o paśmie 800MHz, warto to wziąć pod uwagę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...