Skocz do zawartości

słuchawki z mikrofonem do cs go(~300zl)


Recommended Posts

a ja ci polecę sprawdzone w boju logitechy G930, akurat trafiłem na aledrogo za 309zł

(zakładam że 9zł czy nawet kilka zł więcej za transport to nie problem)

nawet w przypadku opcji refrubished z opakowaniem zastępczym masz 12m gw, a te słuchawki są o niebo lepsze od każdej z wyżej wymienionych propozycji , wiem co piszę bo moje g930 katuje od ponad 2 lat.

 

Niekompetencja // jg

Edytowane przez jacekgothic
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a ja ci polecę sprawdzone w boju logitechy G930, akurat trafiłem na aledrogo za 309zł

(zakładam że 9zł czy nawet kilka zł więcej za transport to nie problem)

nawet w przypadku opcji refrubished z opakowaniem zastępczym masz 12m gw, a te słuchawki są o niebo lepsze od każdej z wyżej wymienionych propozycji , wiem co piszę bo moje g930 katuje od ponad 2 lat.

Ale rykłem śmiechem :D
Link to post
Share on other sites

a te słuchawki są o niebo lepsze od każdej z wyżej wymienionych propozycji , wiem co piszę bo moje g930 katuje od ponad 2 lat.

Rozumiem iż testowałeś je z wszystkimi wyżej wymienionymi? Dawaj chętnie poczytam takie zestawienie i solidne porównanie w grach i muzyce tych modeli.

A jeśli nie masz nic do powiedzenia to polecam zamknąć drzwi z drugiej strony i nie polecać ludzia szrotu wystarczy że ty je masz

Link to post
Share on other sites

nie wiem czym się podniecacie, wyraziłem swoją osobistą opinię.

a komentarz moderatora o 'niekompetencji' pozostawię bez komentarza.

 

nie pracuje w logitechu ani żadnej z powyższych firm, jestem zwykłym graczem i użytkownikiem. Używałem do gier kilka różnych modeli w tym g430 u znajomych,

co prawda kingston hyperx cloud nie miałem na uszach więc o nich się nie wypowiem.

 

jednak zdania nie zmienię, w cenie ~300zł

do gier czyli np cs go, czy użytku skype, TS3 itd w tej cenie wedle mnie są idealne,

bezprzewodowe, dobre jakościowo, dźwięk ok. zasięg ok, wygodne. więc w czym problem ?

aku bez problemu wytrzymuje 7h ostrego grania i jednoczesnego używania TS3 (pomimo iż pierwszej młodości już nie są)

Na pewno do muzyki stworzone nie są, ale autora tematu interesują gry, więc do gier wedle mnie g930 są OK.

oby autor wyciągnął własne wnioski i najlepiej sam jeśli ma możliwość przesłuchał wszystkie wymienione

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak coś się nie nadaje do muzyki to do grani tym bardziej

 

Czyli kolejny nie mam pojęcia zielonego ale się wypowiem

Słuchałem samego szmelcu jeste expertem

 

Od tych logitechow wolał bym zdecydowane pokrojone tasma z gabkami do mycia naczyń zamiast oryginalnych padów hd681 :D i na pewno wciąż brzmiały by lepiej

 

Nie jestem złośliwy żeby nie było po prostu założyć dobre słuchawki na uszy jak będziesz miał taką możliwość

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

Grać będzie ale wiadomo z dźwiękówka będzie znacznie lepiej jak znajdziesz w tej cenie aim SC 8000 to bierz odrazu ale raczej już na to nie ma szans więc polował bym na x-fi Titanium tak do 130zl (urzywka)

Link to post
Share on other sites

a ja ci polecę sprawdzone w boju logitechy G930

Sprawdzone? Nie sądzę.

 

a te słuchawki są o niebo lepsze od każdej z wyżej wymienionych propozycji

co prawda kingston hyperx cloud nie miałem na uszach więc o nich się nie wypowiem.

No to typie co głupoty wypisujesz że 'są lepsze od z wyżej wymienionych propozycji', a później już głupio ci się zrobiło i piszesz, że hyperxów na uszach nie miałeś... To jest polecanie typu nie znam się, nie mam porównania, więc polecę to co mam.

 

nie pracuje w logitechu ani żadnej z powyższych firm, jestem zwykłym graczem i użytkownikiem. Używałem do gier kilka różnych modeli w tym g430 u znajomych,

serio?

 

jednak zdania nie zmienię, w cenie ~300zł

do gier czyli np cs go, czy użytku skype, TS3 itd w tej cenie wedle mnie są idealne,

bezprzewodowe, dobre jakościowo, dźwięk ok. zasięg ok, wygodne. więc w czym problem ?

Twoim zdaniem są dobre, bo jesteś osobą niemającą zielonego pojęcia o dobrych słuchawkach.

W czym problem pytasz. Problem w tym, że te słuchawki do gniot. To, że są bezprzewodowe to jest wada, a nie zaleta. Dobre jakościowo? Nie miałeś dobrze wykonanych słuchawek w rękach. Dźwięk ok... mhmmm. Zasięg? Tak to bardzo istotne, bo siedzę 10m od komputera i potrzebny jest dobry zasięg. Po kij w tych słuchawkach te przyciski z boku, na co to komu potrzebne?

 

Kupując dźwiękówkę bardziej się opłaca używki brać. Czasami pojawia się jakaś fajna oferta na alledrogo.

 

polował bym na x-fi Titanium tak do 130zl (urzywka)

używka*

 

Link to post
Share on other sites
nie wiem czym się podniecacie, wyraziłem swoją osobistą opinię.

i tym samym narażasz użytkowników na słaby zakup ,który może w dodatku okazać się problematyczny.

a komentarz moderatora o 'niekompetencji' pozostawię bez komentarza.

administratora jak już.Słusznie, że wykreśli.

jednak zdania nie zmienię, w cenie ~300zł do gier czyli np cs go, czy użytku skype, TS3 itd w tej cenie wedle mnie są idealne,

znajdziemy dużo lepsze modele i tańsze.Jeżeli dla ciebie są idealne, to pokazuje jaką wiedzę na ten temat posiadasz. 

bezprzewodowe, dobre jakościowo, dźwięk ok. zasięg ok, wygodne. więc w czym problem ?

problemem jest samo istnienie tych słuchawek.

oby autor wyciągnął własne wnioski i najlepiej sam jeśli ma możliwość przesłuchał wszystkie wymienione

jak najbardziej, jednak żeby się nie interesował Logitechami.

Link to post
Share on other sites

Nie chcę zakładać nowego tematu, a przymierzam się do zakupu headsetu (300zł), nikt tu nie wspomina nic o Qpad Qh-90, rozumiem, że HyperX Cloud I sprawdzają się lepiej w grach/muzyka? 

QPAD QH-90 i Kingston HyperX Cloud to są te same headsety z innymi znaczkami. Bardziej opłaca się kupić Kingstony, ponieważ posiadają bogatsze wyposażenie (np. welurowe pady w zestawie) oraz czasami można wyrwać za 250zł jak jest promocja.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...