Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, planuje kupić nowy telefon i zastanawiam się, który będzie najlepszy. Mam zamiar wydać ok 1500 zł ale jeżeli będzie 1700 to też nie będzie źle. Co możecie mi polecić w tej cenie? Zastanawiałem się nad Sony Xperia Z3 ponieważ, kolega go ma i bardzo sobie chwali. Co do wyglądu to najlepiej czarny/szary lub biały, ekran nie ma większego znaczenia, ważne żeby był wydajny i nie zacinał się. Fajnie gdyby miał w miarę dobrą baterię i aparat
Obowiązkowo android. 

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Edytowane przez Arashenko
Link to post
Share on other sites

Powiem tak: 
- aparat nie jest aż tak dla mnie ważny żeby się o niego sprzeczać :) 

- jeśli chodzi o wygląd to zdecydowanie bardziej przemawia do mnie s6

- jeśli chodzi o całą resztę to G4 chodź trochę mnie przeraża wielkość ekranu

- ciekawi mnie, który jest wytrzymalszy 

- jestem użytkownikiem samsunga od kiedy tylko mam "smarfona" ( pierwsze galaxy young później i do teraz s3) i wiem, że z czasem te telefony działają coraz gorzej, mimo że liczba aplikacji i plików się nie zmienia (poza liczbą zdjęć). Nie wiem czy to wadliwe egzemplarze czy po prostu tak miały. Dbam o swoje telefony i raczej staram się ich nie zasyfiać, dlatego nie mam pojęcia jak to ma się jeśli chodzi o LG. 
Galaxy s6 jest też dość innowacyjnym telefonem więc może mnie ktoś z nim zaznajomiony zaskoczy. Również proszę o opinie
Co do Z3 o którym wspomniałem w temacie, też jestem ciekawy opinii na jego temat :)


Nikt nic więcej mi nie powie? :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...