Skocz do zawartości

Grafika do komputera multimedialnego ~1,5k


Recommended Posts

Hej. Poszukuję jakiejś sensownej karty graficznej do zestawu złożonego w tym temacie: http://forum.benchmark.pl/topic/204495-komp-zamiast-konsoli/?do=findComment&comment=2077571

 

Nie jest to mój główny komputer do gier, raczej takie multimedialne centrum w salonie, natomiast chciałabym, żeby dało się na nim grać w miarę komfortowo, jeżeli mnie najdzie taka ochota.

 

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: zakup w tym tygodniu, wszystko do 2k wchodzi w grę, ale im mniej tym lepiej, wiadomo.

-Zastosowanie: multimedia, okazyjnie gry AAA

-Model i moc zasilacza: Corsair VS450

-Reszta specyfikacji komputera Asrock B85M Pro + i5-4460 + 8GB Crucial Ballistix 1600MHz CL9, obudowa typu cube/microATX (http://www.morele.net/obudowa-kolink-satellite-cube-tower-czarny-satellite-806256/) - maksymalna długość karty graficznej do tej obudowy to 28cm.

 

-Rozdzielczość monitora w której grasz! TV 1080p

-Dodatkowe wymogi: -

 

Edit: rozważam również podmiankę karty w mojej głównej stacjonarce na 980Ti i użycie gtx970, która w tym momencie jest tam włożona, ale nie wiem, czy to ma sens, gdyż wydajność 970 jest w tym momencie wystarczająca.

Edytowane przez iamnotreal
Link to post
Share on other sites

To ,,multimedialne centrum w salonie'' jest kilkakrotnie szybsze od mojego PC złożonego pod gry, i spokojnie odpali wszyskie najnowsze gry w full hd i high ;) Do oglądanie filmów w 1080p60 wystarczy komputerek za 800 zł...

Na razie nie odpali, bo ma tylko integrę. I owszem, do oglądania filmów wystarczy, ale obecnie żadnej gry na tym nie odpalę, co musi się zmienić, bo pozbywam się PS4.

Link to post
Share on other sites

No właśnie tak mniej więcej planuję, tylko nie mogę się zdecydować między gtx 970 a r9 390 (a co do konkretnych modeli to już w ogóle).

 

Skłaniam się ku gtx 970 bo nie zamierzam kręcić (na pewno nie w tej obudowie, już jest tam za ciepło, a nawet gpu nie ma), poza tym ten zasilacz to też nie jest jakiś mocarz, a gtx potrzebuje trochę mniej prądu.

Edytowane przez iamnotreal
Link to post
Share on other sites

Przy tym zasilaczu i obudowie micro nie widzę w tym równaniu R9 390. Wiesz na co stać GTX-a 970. Myślę, że to dobry wybór (opcjonalnie możesz poczekać do premiery nowych karty, skoro jest to dodatkowy PC, jednak nie jest jasne kiedy one się pojawią).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...