Skocz do zawartości

Dobór grafiki


Recommended Posts

Witam<br />Czy ta karta http://www.komputronik.pl/product/279864/Elektronika/Części_PC/EVGA_GeForce_GTX_950_2GB_SC_GAMING.html<br />będzie dobra so mojwfo kompa.<br />I5 3460<br />8 gb ram<br />Chieftec 500W<br />Dysk ssd<br />Monitor 1440x900<br />Przedział cenowy do 700 zł i tylko nowa<br />Kompa uzywam do <br /> bo nie wiem jakiego producenta wybrać a ta mi sie wydaje spoko.<br />Czekam na Wasze opinie

Link to post
Share on other sites

nie żartuje :P a Ty ze swoimi propozycjami nie żartujesz? nie bardzo rozumiem w czym Twoja propozycja jest lepsza i w czym tak jest lepszy Palit i Asus od EVGA?(acha no tak masz plakietkę ekspert ;) to znaczy że wszystko wiesz lepiej ;) to ja coś ci powiem mam więcej doświadczenia z kompami jak ty lat ;) a to że na tym forum jestem od niedawana o niczym nie świadczy hehe.. ) bo z tego co wiem to akurat Evga się kręcą lepiej jak Asusy czy Pality więc dla mnie to naturalny wybór.

Sam mam EVGA tylko że 960 4GB i mam na niej wyższe OC (robione przeze mnie) niż te przereklamowane Asusy :P do tego cicha i chłodna.

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites
acha no tak masz plakietkę ekspert to znaczy że wszystko wiesz lepiej

daruj sobie tego typu komentarze

 

 

 

to akurat Evga się kręcą lepiej jak Asusy czy Pality więc dla mnie to naturalny wybór.

 jak to możesz stwierdzić? wiesz, że w dużej mierze zależy to od sztuki jaką dostaniesz jak i wydajności chłodzenia? Z jakiej racji twierdzisz, że to najlepszy gtx 950 ? Otworzyłeś w ogóle ten link ? 

pierwszy lepszy test z google 

http://pclab.pl/art65402.html

ojej, i palit z mojej propozycji podkręcił się lepiej, ponadto oni tam testowali EVGA SSC a nie SC....

Link to post
Share on other sites

W testach mój ssc 960 też nie ma takich osiągnięć OC jak ja mu dałem (przegrywa z asusami i innymi palitami), A sorki , ty skąd wiesz lepiej , z testów w sieci, bo przecież sam nie porównałeś tych kart ?? No to tez wiedza trochę zbyteczna, jak widzisz ;). Nie uważasz że takie testy to firma np. Asus może opłacić dać parę złociszy albo sprzęt, potem to dla nich się zwraca z nawiązką bo w benchmarkach na pclabie czy innym portalu kopie tyłki. A zastanawiałeś się czemu poza PL  EVGA cieszy się lepszą opinia jak np Palita? Ja nie widzę sensu dyskutować z kimś kto uważa że wszystko wie lepiej. Następnym razem po prostu kolego zastanów się zanim tak beztrosko napiszesz "chyba sobie żartujesz"  możesz się z kimś nie zgadzać co nie znaczy że trzeba ta osobę w ten sposób próbować zdyskredytować, Opinia opinii nie równa a każdy ma swoje racje ,ale ze zdaniem innych tez się trzeba liczyć ;) . I tak na marginesie ten Asus strix najgorzej się kręci a go polecasz ;)

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Dodam tylko jedno, że dziwię sie że któs podaje link do karty z chłodzeniem gdzie mamy tylko jeden wentylator, a dtuga osoba chce wmówić ze jest to najlepsza sztuka na swiecie, ale chyba na tym chłodzeniu magi OC nie osiągniesz.

 

A jak już chcemy tak polemizować to pokaż mi swoje wyniki testów tej o to karty która poleciłeś, chociaż dałbyś coś z ACX 2.0...

Edytowane przez secior1989
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Dzięki Panowie ale jeśli nie bede sie bawił w OC oprócz tej wydajności zwracal uwagę na w miare cicha i dobrze chlodzona kartę to ten evga?

Tak, bierz EVGA, ma nieźle podbite fabrycznie zegary.

Następnym razem po prostu kolego zastanów się zanim tak beztrosko napiszesz "chyba sobie żartujesz"  możesz się z kimś nie zgadzać co nie znaczy że trzeba ta osobę w ten sposób próbować zdyskredytować,

Chyba się nie zrozumieliśmy, z jakiego powodu uważasz EVGA SC za najlepszego gtx 950? Jakoś do tej pory nie dałeś żadnego sensownego argumentu, tylko atakujesz mnie bacząc na wiek i rangę.

A sorki , ty skąd wiesz lepiej , z testów w sieci, bo przecież sam nie porównałeś tych kart ?? No to tez wiedza trochę zbyteczna, jak widzisz

Rozumiem, że Ty MIAŁEŚ I PODKRĘCAŁEŚ EVGA 950 SC? Nie? No to sobie dokończ resztę...

Czyli twierdzisz, że skoro produkt A firmy X jest świetny, to automatycznie produkt B firmy X jest równie rewelacyjny.   

Uważasz wiedzę z sieci za zbyteczną? A więc jedyny właściwy wg. Ciebie sposób to samemu kupować każdy produkt i sprawdzać? Wiesz, tym właśnie zajmuja się przerózne serwisy IT.  

Nie uważasz że takie testy to firma np. Asus może opłacić dać parę złociszy albo sprzęt, potem to dla nich się zwraca z nawiązką bo w benchmarkach na pclabie czy innym portalu kopie tyłki.

to popatrz sobie na testy z portali anglojęzycznych, gdzie palit osiągnął podobne wyniki. Co, przekupili wszystkie redakcje?  

A zastanawiałeś się czemu poza PL  EVGA cieszy się lepszą opinia jak np Palita?

a to EVGA w Polsce ma jakąś zepsutą opinię? czemu dopiera teraz się dowiaduję?  EVGA to świetny producent, czego nie neguję i wiele razy polecałem ich produkty.

 

 

W testach mój ssc 960 też nie ma takich osiągnięć OC jak ja mu dałem (przegrywa z asusami i innymi palitami)

aha, czyli dochodzimy do tego, że jedyny słuszny producent karta graficznych to EVGA i każdy kto ma inną jest niespełna rozumu bo wybrał "gorszy" model. 

 

 

dobrze się kręci

to może uraczysz nas przynajmniej jakimkolwiek testem tej karty?  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Najlepszy jest Gigabyte, bo w testach dobrze wypada, a do tego ja swoją 970 tak ustawiłem, że mnie właściciele GTX-ów 980 Ti o BIOS proszą. A jak uważasz inaczej, to się nie znasz. Ciekawy sposób rozmowy, nie? Autorze, karta musi być mini? Jeżeli nie, to skierowałbym się w stronę konstrukcji 2. wentylatorowych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...