Skocz do zawartości

smartfon 1000 zł, android


Recommended Posts

Poprzednio na tym forum polecono mi samsunga galaxy s3,telefon pasował do moich kryteriów, niestety przegrał z grawitacją:)

 

Potrzebuję pomocy z nowym telefonem. Wymagania:

Kwota- 1000zł (mogę dołożyć 200zł jeżeli fon będzie miażdżył konkurencję)

System- Android

Stan- nowy

Producent- byle jaki

Zwracam uwagę na gry i aparat

 

Z góry dzięki za odp.

Link to post
Share on other sites

Żaden dystrybutor.

Gwarancja serwisowa. Wiesz co ona obejmuje?

Podam Ci prosty przykład. Kolega kupił Xperia Z5 właśnie z gwarancją serwisową choć go przed tym ostrzegałem ale był mądrzejszy. Zepsuło się wejście jack naprawili bo tanie. Rozkleił się ekran na prawej stronie dosyć mocno. 600zł za naprawę bo tego gwarancja nie pokrywa. Dziękuje dobranoc

Nigdy niewiadomo co odwali taki sprzedawca jeśli jest gwarancja serwisowa. Tak samo może zwinąć interes i masz po gwarancji

Link to post
Share on other sites

Jest polski język, a brak gwarancji nie jest takim problemem, bo jak kupujesz od polskiej firmy to masz 2 lata rękojmi - ja praktycznie w ciągu pierwszych 2 lat od zakupu nigdy nie korzystam z gwarancji, bo zasady rękojmi są dużo lepsze.

 

Oczywiście zawsze firma może zniknąć z rynku i nie będzie do kogo się zwrócić w sprawie rękojmi, ale myśląc o tym nie należałoby kupować niczego, bo nawet duże firmy jak Komputronik, czy Media Markt mogą zniknąć z rynku chociażby w wyniku decyzji, że wycofują się z danego kraju.

 

Poza tym kupując chiński telefon za 1000 zł. zamiast za 3000 świadomie podejmuję ryzyko, że coś może być nie tak i się z tym liczę.

Edytowane przez Franz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

a Polskiego dystrybutora ja też u niego kupiłem paczka była ok.20 godzin później.Co do zdjęć podeślij na pw mail to wyśle ci kilka
  Xiaomi nie sprzedaje oficjalnie w Europie, nie ma tez oficjalnej gwarancji.  Możesz mieć gwarancję sklepu, ale często ulotną. Kiedyś sklep XFS miał mieć gwarancje we Wrocławiu, ludzie kupowali dużo drożej niż można było bo wierzyli w polska gwarancję, , a gwarancji w PL jednak nie ma.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...