Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, wszystkich mam pytanko co jest wart laptop taki jak w tytule? Ponieważ mało znam się na laptopach a mam okazję do zakupu takiego? Jak ogólnie ma się firma Sony do laptopów i na co zwrócić uwagę przy kupnie takowego?

Link to post
Share on other sites

Odpisałbym Tobie na wiadomość, mogłeś poczekać. ;)

 

Sony moim zdaniem nie produkuje dobrze wykonanym laptopów - sztywność konstrukcji przeciętna, skrzypienie... Nie pamiętam dokładnie modelu który posiada moja znajoma, ale zamontowana w nim matryca była najniższej klasy.

 

Podczas kupna używanego laptopa zwróć uwagę na obudowę - wszystkie pęknięcia i wgniecenia dyskwalifikują daną ofertę. Kolejna ważna rzecz to klawiatura - przyjrzyj się jej dokładnie, wyjmij kilka klawiszy - wszelkie oznaki zalania powinny być widoczne. Następnie matryca - Bad Pixele itp. Warto zwrócić uwagę na spasowanie elementów i ilość śrubek - jeżeli wszystko jest ok, to mamy jako taką pewność, że wszelkie naprawy zostały wykonane w profesjonalny i dokładny sposób. Obciąż podzespoły na 30 minut i sprawdź, czy nie występują różnego rodzaju błędy. Osobiście tak postępuje i póki co, żaden bubel mnie się nie trafił.

 

Oczywiście po kupnie używanego laptopa, zmiana pasty i wyczyszczenie układu chłodzenia to podstawowe czynności.

 

Zastosuj wzór.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...