Skocz do zawartości

Co wybrać? Galaxy s5 neo czy Huawei P8


Recommended Posts

Zastanawiam się nad wyborem telefonu, waham się między tymi dwoma. Telefon ma być na minimum 2 lata, nie ma się zawieszać, płynnie chodzić. Który zakup bardziej się opłaca i dlaczego? Ktoś posiada któryś z tych modeli i mógłby coś więcej powiedzieć?

Link to post
Share on other sites

Ale jest to telefon godny polecenie? Jakoś nie bardzo mnie ta firma przekonuje i nie wiem czy się po paru miesiącach nie zawiodę.

Samsung to znana marka i za te telefony jestem pewny, z Huawei nigdy nie korzystałem ani nikt ze znajomych nie miał takiego telefonu, dlatego też mam dylemat.

Edytowane przez mondego
Link to post
Share on other sites

Ja bym brał P8 bez zastanowienia. Znacznie lepsza nakładka która się nie wiesza a na S5 neo jest jeszcze stary touchwiz. P8 jest też nieporównywalnie lepiej wykonany

A co do marki to Huawei jest na 3 miejscu pod względem sprzedaży. Zaraz za Apple i Samsung i przed Sony, LG, HTC itp. Nie ma się czego obawiać. W razie usterki serwis jest normalnie w polsce

Link to post
Share on other sites

Każdy ale to każdy smartfon się może zepsuć niezależnie od firmy. Czy to Samsung, LG a nawet Apple za ponad 3 kawałki sie psują. Na to nie ma reguły. Np Wujkowi jakiś czas temu padł mikrofon w Iphonie 6 i już ponad miesiąc w serwisie jest i niewiadomo co dalej. Mnie np niedawno serwis LG niezłą akcje odwalił.

Więc bez paniki. Możesz kupować bo na pewno nie psują się częściej od innych

Link to post
Share on other sites

No na bank. Ojciec ma G2 praktycznie od premiery i trzyma tylko troszke gorzej niż na początku. Mama S2 dalej na oryginalnej baterii od nowości i nie ma źle więc bez przesady z tym

Na wymienną baterię jest tylko pół roku gwarancji a na niewymienną 2 lata. Mi zdechła w G3 i musiałem płacić gruby hajs za nową a by była niewymienna to wymieniliby mi ją za free

Link to post
Share on other sites

Czy ojciec i mama robią coś poza 5 minut rozmów dziennie? Czy mają włączone dane komórkowe, wifi, czy korzystają z skype, youtube, internetu, poczty, czy czegokolwiek? Ja mam w domu starego Samsunga ace. Nie ma jeszcze  3 lat. Baterię teraz muszę trzeci raz wymienić.

Edytowane przez tom3636
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...