Skocz do zawartości

Nowy PS3 - jakie gry na początek?


Recommended Posts

no pewno że warto, może i się powtarzam ale RDR jest dla mnie najlepszą grą wszechczasów, a gram od 1990 roku

oprócz tego na początek jakieś exclusivy

Uncharted 2

God of War 3

Gran Turismo 5

 

a potem.... http://www.gamerankings.com/browse.html ... r=&search= przeglądaj

 

czytam właśnie nominacje na Gamespocie i RDR z największą liczbą, dużo przed innymi

* Best Story

* Best Graphics, Artistic

* Best New Character

* Best Atmosphere

* Best Original Music

* Best Sound Design

* Best Voice Acting

* Best Original Game Mechanic

* Most Improved Sequel

* Best Writing/Dialogue

* Best Ending

* Best Action/Adventure Game

* Best PS3 Game

* Best Xbox 360 Game

* Game of the Year

 

i ode mnie

* Best Game Ever

Link to post
Share on other sites

Witam.

Od jakiegoś tygodnia, maks dwóch, jestem szczęśliwym posiadaczem plazmy 42" i PS3 SLIM. Kupiłem wtedy przy okazji Fifę 11, ale czas rzucić się na coś innego. Jakie gry kupić pierwsze? Myślę o Red Dead Redemption, warto?

Na tym portalu jest tylko jeden specjalista od PS3.
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie polecam Darksiders - jestem w trakcie przechodzenia - bardzo dobra gra. I na ps3 wygląda i działa lepiej niż na Xsie.

 

Aha też Final Fantasy XIII...

 

Zauważyłem że wymienia się tu hiciory zapominając o starszych - naprawdę dobrych tytułach:

 

Bioshock

Dark Sector

Condemned 2

The Darkness

Rainbow Six Vegas 2

 

Z wymienionych przez moich poprzedników, zdecydowanie polecam Uncharted 1 i 2 - jak dla mnie to są dwie najlepsze gry na PS3 a trzecią będzie trójka. Tą serię mając PS3 po prostu MUSISZ zaliczyć !!!

 

Aha jeszcze z nowości Enslaved Odysey to the West. Ta gierka jakoś przeszła bez echa w cieniu hitów tej jesieni i bardzo źle bo jest to naprawdę solidny tytuł, który zebrał niezłe noty.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

The Sims 3 , Smerfy i Hugo :)

a na poważne to przeglądnij

 

http://www.gry-online.pl/

 

i zobacz co się spodoba , poczytaj recenzje bo tak to nie wiadomo co wpadnie w twój gust i każdy tu bedzie wyjeżdzał z lista gier z czego połowa pewnie ci nie przypadnie do gusty ( każdy ma inny gust ) :tajniak:

Link to post
Share on other sites

Spróbuj serię Uncharted (I i II). Normalnie piorunujące wrażenie. Grafa jak marzenie i długa historia. :wariat:

Grafika jest akurat przeciętna pixel na pixelu bez wygładzania. Gram na TV a nie na monitorze o rozdzielczości 1280x720.. KZ2 bije to na głowe a co dopiero KZ3 wygładzanie przecudne!!
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...