Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ! Bardzo prosze o wasze propozycje jaki monitor będzie najlepszy za ok. 1000zł +/- z matrycą IPS od 22 do max 24 cali co obsłuży i wykorzysta w 100procentach skylake 6600 z geforce gtx970, chodzi mi o to żeby nie było sytuacji że jest karta za 1500zł a rownie dobrze mogłaby być za 700 bo monitor jest za słaby, chce aby była w 100%użyta, myśle że jest to w zasięgu 1000zł +/- oczywiście nie chodzi mi o 4k. Najlepiej żeby był cały czarny (nawet podstawka).

Link to post
Share on other sites

Osoby które cię wychowywały nie nauczyły cię grzeczniej do ludzi podchodzić, czy poprostu tak masz  ? To że się nie znam na komputerach i tu się pytam o coś, to nie znaczy że możesz mi zadawać takie ironiczne, głupie pytania, tak śmieszne że całe przedszkole by pękało ze śmiechu a i tu nie wiem czy by za niski poziom nie był... Dla mnie to jest ważne żeby był czarny, nie będę ci pisał jakie są ku temu powody, ale byś się zdziwił, no ale najlepiej do hejtować od razu, nawet jak się nie zna gościa. Jeszcze rozumiem jakby to była jakaś gimba co tu piszę dla beki, ale moderator ? Przy okazji jestem ciekawy czy też z łatwością byś mi zadał takie pytanie w cztery oczy... Bo wiesz że jak mi tutaj odpisujesz to tak samo prawie jak rozmowa w realu? No tylko że ANONIMOWA, to można lecieć takie cwaniackie pytania... 

Edytowane przez michull
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...