Skocz do zawartości

Pad ps4 do pc


Recommended Posts

Witam czy jak podlacze pada od ps4 do komputera to jak odpale gre np wiedzmin3 czy call of duty bo3 to bede mial cale sterowanie padem(czy bede mogl wszystko padem robic bez myszki i klawiatury:) i czy bede mogl sterowanie sobie ustawic?) Z gory dziekuje za pomoc:)

Link to post
Share on other sites

Kamil_18_19 proszę.. Nie oceniaj innych swoją miarą jeśli nie potrafisz grać na padzie bez wspomagaczy i nie wciskaj ludziom ciemnoty.

 

Zacznę od tego że słowo aimbot w porównaniu ze wspomaganiem celowania, które występuje na konsoli jest o wiele za MOCNE.. Poza tym granie bez wsparcia namierzania, nie jest czymś trudnym, wymaga to lekkiej wprawy - nic poza tym. Osobiście uważam że jest to wręcz zalecane, zwłaszcza przy grze online.

Link to post
Share on other sites

Już była batalia klawiatura i mysz konta pad na YT był ubaw po pachy tylko nie mówię tu o klawiaturze i myszce za 20 zł. Zanim koleś się obrócił na analogu to już leżał ;] i nikt mi tego nie wmówi że gra lepiej na padzie niż porządną klawiaturą i myszą.

Zagraj sobie w CS-a na padzie.

Pada wykorzystywałem w GTA 5 do latania.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Człowieczku małej wiary.. nikt o zdrowych rozsądkach nie będzie grał padem online z użytkownikami na pc którzy korzystają z klawiatury i myszki..  :mlotek:  mówiąc że granie bez wspomagaczy (nazwanych przez Ciebie - AIMBOTEM :roll:) jest zalecane zwłaszcza przy grze online, miałem na myśli grę na konsolach - tam gdzie w większości gracze korzystają własnie z PADÓW. Gra taka jest całkiem przyjemna i przede wszystkim wykonalna, a nie tak jak to Ty mówiłeś że wymaga to cudu, szczęścia i najniższego poziomu trudności (dla jasności żebyś sobie znów czegoś nie dopowiedział, mówię tu o grze na konsoli bez jakichkolwiek wspomagaczy, bo takowe można przecież wyłączyć)...

Poza tym w Twojej pierwszej wypowiedzi stwierdziłeś, że w ogóle nie powinno się grać na padzie w FPS'y

 

Pada to się wykorzystuje do platformówek, fify lub wyścigów a nie do CoD

.. A teraz wyskakujesz mi z jakimś kosmicznym porównaniem gracza z padem vs gracza z myszką i klawiaturą.. zapominając przy tym, że jest coś takiego jak "single player", którego spokojnie można przejść na najtrudniejszym poziomie grając właśnie na PADZIE, bez aimbota tak jak to Ty nazwałeś.. 

Na początku odradzasz grę w FPS'y na padzie, a teraz bronisz się CS'em. A tak na marginesie to Ty sam sobie wmówiłeś że ktoś usiłuje Ci wmówić że w FPS'y gra się lepiej na padzie niż myszką.. heh :D 

 

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez losiek92
Link to post
Share on other sites

Padło tu tylko stwierdzenie,że można grać na padzie a nie,że lepiej w fpsy grać na padzie.Nie widzę problemu,można wszystko,druga sprawa z jakim skutkiem.Nir ma co się kłócic,na padzie na pewno jest trudniej celować lecz gdy ktoś ma doświadczenie w grze na padzie to na singlu sobie poradzi.Każdy wybierze to na czym gra się mu wygodniej:)

Link to post
Share on other sites

Tego coda dalem dla przykaldu:-) w fps raczej na padzie grac nie bede bo jak

odpalilem na xboxie360 to lipnie mi sie gralo:( ale taka fifa, wiedzmin, wwe(czy jakies inne bijatyki), jakies wyscigowe, fallout4 i inne rpg chyba calkiem przyjemnie by sie gralo? Co sadzicie?

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...