Skocz do zawartości

Tryby wyświetlania wątku Jaki telefon z androidem do multimediów do 1500 zł?


Recommended Posts

Jako ze mój obecny telefon ( LG L7) już jest w coraz gorszym stanie dlatego zaczynam się rozglądać za nowym smartfonem. Telefon chce aby był przyszłościowy.

Smartfon ma mieć ekran powyżej 5'', posiadać min. 2GB RAM, wydajny procesor, przyzwoity aparat, LTE, slot kart pamięci ( jeśli w sobie będzie miał min. 32GB to już nie musi mieć ), na systemie Android. Chce kupić nowy egzemplarz. Przeznaczenie telefonu to głównie internet ( Facebook, Instagram, Youtube), smsy i rozmowy codziennie ale w nie dużej ilości jakaś gra, raz na jakiś czas zdjęcia i słuchanie muzyki.

Chce go również kupić w sklepie w którym będę mógł go dotknąć aby sprawdzić czy leży mi w ręce.

 

 

Oto lista którym telefonom się przyglądam:
 

Asus ZenFone 2 ZE551ML
Sony Xperia Z2
Huawei Honor 6
Huawei Honor 7

LG G4 ( cięzko w tej cenie wyhaczyć )
Liczę na to ze pomożecie wybrać mi telefon najbardziej pasujący do moich kryteriów, jak również podacie swoje propozycje. 

Edytowane przez tomusiek95
Link to post
Share on other sites

Ktoś ostatnio wspominał że widział G4 z przedłużenia umowy za 1300 zeta. Więc da się znaleźć. Honor to też dobry wybór, tak samo Z2. Ciężko dokładnie wybrać. Najlepiej przejdź się do jakiegoś sklepu rtv i pomacaj wszystkie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupno telefonu planuje dopiero po wyplacie wiec mam troche czasu. W dodatku każdy z smartfonow ma plusy i minusy i cieżki wybór sie robi. Telefon chcialbym na te 4 lata. A jak jest pod wzgledem baterii w tych telefonach?

Edytowane przez tomusiek95
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...