Skocz do zawartości

Recommended Posts

Teraz pytanie jaki dobry procesor dobry do gier do 500-600 zł?(może być używany)  

Oraz jaka różnica między taką płytą za 139 zł a taką za 400 ? 

kupuje płytę główną :

http://allegro.pl/asus-h81m-plus-sata3-usb3-ddr3-fv-sklep-s1150-i5479231930.html

Edytowane przez creativeram
Link to post
Share on other sites

Z czym ma to współgrać ? Jak 1150 to i3 jakaś w tej cenie. Mobo radził bym nowe, najtańsze są za ok 180 zł, a ma się nawet 3 letnią gwarancję.

Obecnie mam :

Procesor : intel core i3 540 3,06 ghz

Płyta głowna: Foxconn H55MXV Series

Pamięć RAM: 1x4 GB DDR3

Obecna karta graficzna: AMD Radeon HD 5570

Zasilacz: Mode Com FEEL model: FEEL III-400ATX

Karta sieciowa: Realtek PCIe GBE Family Controller 

Stacja dysków CD ROM/DVD: HL-DT-ST DVDRAM GH22NS90 ATA Device

Stacja dysków: WDC WD10EZRX-00A8LB0 ATA Device

 

Ale jak wymieniam procek to muszę też płytę główną dlatego ktoś polecił mi tego Asusa i teraz jeszcze myślę nad procesorem .

Link to post
Share on other sites

To ogólnie na cały upgrade sprzętu ile masz, 740 zł? Do czego ten sprzęt ma służyć? Jak do gier to nowy procek dużo nie da, karta graficzna bardzo słaba. Zasilacz też najwyższych lotów nie jest, ale podobno ten feel II nie jest zły - jak się mylę niech mnie ktoś poprawi.

Link to post
Share on other sites

Zasilacz szrot grafika też nie powala, jeżeli chcesz coś taniego to może i5 2400 +płyta zamkniesz się w 450-500zł do tego zmieniasz zasilacz na np fortrona za około 70-100zł swoje rupiecie sprzedajesz i kupujesz 660gtx albo 7850. Wtedy w każdą grę pograsz na średnich.

Link to post
Share on other sites

Co kto woli Modecom od zawsze był na czarnej liście zasilaczy, ten model może nie jest takim dnem jak poprzednicy, ale sprawność ~70% brak dodatkowych zabezpieczeń jak u konkurencji, lipny wentylator. Moim zdaniem jak autor będzie miał kiedyś pieniądze to lepiej to zmienić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...