Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w wyborze jednego z trzech modeli.


Recommended Posts

Witam, nadszedł ten czas zmiany starego monitora na coś lepszego. Poczytałem wiele for, obejrzałem wiele recenzji i doszedłem do wniosku, że te trzy typy wydają mi się najlepsze:

 

Samsung S27D590CS

 

Dell U2415

 

ASUS MX279H

 

Czy jakaś dobra, znająca się na tym osoba mogłaby doradzić co wybrać?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez B3RC1Ks
Link to post
Share on other sites

Do czego byś to chciał podpiąć?

 

+ opisz do czego miałby być monitor

Monitor do komputera oczywiście.

Do czego byś to chciał podpiąć?

 

+ opisz do czego miałby być monitor

Chcę żeby był wszechstronny, tzn oglądam dużo filmów oraz gram w gry. Nie strzelanki typu cs, ale w League of Legends, American Truck Simulator itp. Chcę żeby miał dobre kolory.

Edytowane przez B3RC1Ks
Link to post
Share on other sites

Monitor do komputera oczywiście.

 

Ten_Wredny miał na  myśli aktualną konfigurację komputera  (minimum  info o zamontowanej karcie graficznej  i procesorze i jeśli planujesz jakąś zmianę w niedalekiej przyszłości związana ze sprzętem warto o tym wspomnieć).

 

Warto żebyś jeszcze wspomniał o budżecie, jaki możesz przeznaczyć na zakup monitora(max).

Edytowane przez xernos2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ten_Wredny miał na  myśli aktualną konfigurację komputera  (minimum  info o zamontowanej karcie graficznej  i procesorze i jeśli planujesz jakąś zmianę w niedalekiej przyszłości związana ze sprzętem warto o tym wspomnieć).

 

Warto żebyś jeszcze wspomniał o budżecie, jaki możesz przeznaczyć na zakup monitora(max).

Już podaję:

Core i7 3770s

Zotac GTX 560 SE

Gigabyte H61MA-D2V

 

Max budżet to 1200zł. Tak jak wyżej napisałem najbardziej zależy mi na dobrych kolorach.

Link to post
Share on other sites

Z podanych monitorów prawdopodobnie najlepiej będzie prezentował obraz podany Dell i jego bym wybrał z tych trzech, jeżeli natomiast chcesz coś większego to niedaleko twego przedziału cenowego jest 29UM67-P oraz EV2450 ...

Edytowane przez xernos2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...