Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuje TV, ktory bedzie mi sluzyl jakis czas :cry:. Cena to 5000zl... Najlepiej by ktos podal 5 modeli, ktore beda najbardziej odpowiednie. I chcialbym by ktos podal najwazniejsze cechy, na ktore powinno zwracac sie uwage...

 

Plazma raczej nie, wiec mysle o LCD, najbardziej Sony Bravia lub Samsung LED - Ktory byl by lepszy i dlaczego ?

 

Pod TV bedzie X360, w przyszlosci mozliwe ze blu-rey.

 

Pozdrawiam...

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witam, poszukuje TV, ktory bedzie mi sluzyl jakis czas :menda:. Cena to 5000zl... Najlepiej by ktos podal 5 modeli, ktore beda najbardziej odpowiednie. I chcialbym by ktos podal najwazniejsze cechy, na ktore powinno zwracac sie uwage...

 

Plazma raczej nie, wiec mysle o LCD, najbardziej Sony Bravia lub Samsung LED - Ktory byl by lepszy i dlaczego ?

 

Pod TV bedzie X360, w przyszlosci mozliwe ze blu-rey.

 

Pozdrawiam...

 

 

na start wybierz 46-47 cali duze ekran nawet do malego lub duzego pokoju wejdzie spokojnie potem jezeli interesuje cie led to bardzo dobrze mniej zjadaja pradu kolory sa bardziej soczyste.....oczywiscie takie telewizory sa full hd

 

moje zdanie to kup samsunga poniewaz sony i tak nie robi matryc a placisz pare stowek za napis "SONY"

 

na co masz zwracac uwage ?

 

kontast czym wiecej tym lepiej (chodzi o czern czym wiecej tym czern jest wieksza)

 

zeby byl full hd ale takie duze sa wszystkie

 

zeby mial czym wiecej hdmi (dzieki temu podlaczysz np xboxa blue ray itp )

 

no i oczywiscie najlepiej byloby zeby mial 100H

 

jak masz taka kase na telewizor to idz poszukaj samsunga w tych granicach cenowych *kup* bedziesz mega zadowolony :rudolph:

Link to post
Share on other sites

uważaj na którąś z serii na ledach. czytałem na jakimś zagranicznym serwisie, potrafią mocno smużyć więc nie małbyś przyjemności z oglądania.

co do wielkości to nie bierz, że aby jak największy tylko musi być dobrany odpowiednio do pomieszczenia.

na za dużym serio źle się ogląda, a jeszcze jak masz Pala na fullhd to odległość to pierwszorzędna sprawa,

inaczej jak fullhd

zresztą zobaczysz przyjemność z oglądania filmów na bluray

warto wydać troche kasy

Link to post
Share on other sites

uważaj na którąś z serii na ledach. czytałem na jakimś zagranicznym serwisie, potrafią mocno smużyć więc nie małbyś przyjemności z oglądania.

co do wielkości to nie bierz, że aby jak największy tylko musi być dobrany odpowiednio do pomieszczenia.

na za dużym serio źle się ogląda, a jeszcze jak masz Pala na fullhd to odległość to pierwszorzędna sprawa,

inaczej jak fullhd

zresztą zobaczysz przyjemność z oglądania filmów na bluray

warto wydać troche kasy

 

przed kupnem telewizora napewno bedzie w sklepie zadawal pytania kolesiowi i bedzie uwaznie patrzal na telewizor jezeli dla ciebie bedzie idealny to bierz *ustaw kanal na jakis mecz pilki noznej) a najlepiej jakby wlaczyl ci filmm w full hd i jakas szybka akcja :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...