Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Dostałem propozycje kupna nowego huaweia p8. Czytałem sporo o nim i wygląda na to że jest wart kupna, ale jak to jest po jakimś czasie użytkowania tego telefonu? Występują jakieś lagi lub nie miłe doświadczenia z czasem? Gdzieś przeczytałem że na świeżo wszystko fajnie a po 2 miesiącach zaczyna lagować, prawda to?

Link to post
Share on other sites

To android, więc jeżeli zainstalujesz tam kilka aplikacji, system będzie działał wolno, będą przerysowania interfejsu itd.

Dlatego warto czasem wyłączyć telefon, albo co jakiś czas przywrócić do fabrycznych jak dopadnie zamuła.

Link to post
Share on other sites

Mam P8 dopiero od miesiąca, ale jak na razie żadnych przerysowań nie ma (3GB ramu robi swoje). Mogę wrócić do aplikacji nawet po kilku godzinach. Messenger w tle nie przeszkadza, parę innych usług też, a co ciekawe można je automatycznie wyłączać przy zgaszonym ekranie (choć mnie to denerwuje, bo potem nie mam powiadomienia z tej apki, po prostu ją zabija i trzeba znowu uruchomić). Od baterii oczekiwałem czegoś więcej, no ale trudno... 2 dni na baterii tylko do telefonu i jakichś smsów, jak dłużej coś robisz to procenty zaczynają szybko lecieć (ekran). Jak masz jakieś pytania to odpowiem, mam jeszcze znajomego, który ma dłużej (kilka m-cy) ten telefon i u niego nie zauważyłem też nic dziwnego.

Edytowane przez kubekpop
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Telefon dobry. Po 5 miesiącach rozsądnego użytkowania i instalowania aplikacji 2 GB w zupełności wystarczy aby nie było problemu z płynnością działania.

 

Wygląd kwestia gustu, ale jest jeden mankament. Wyświetlacz jest dość, elastyczny,, w tym sensie, ze przy noszeniu w kieszeni potrafi delikatnie sie wykrzywić i potem są problemy z naklejaniem hartowanego szkła np.Chodzi mi ogólnie o całą obudowę po prostu jest podatna na odkształcenia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...