Skocz do zawartości

Opinie o Razer DiamondBack 3G + pomoc w wyborze podkładki :)


Recommended Posts

Hi, mam R. DiamondBack 3G, uważam że to dobra mysz, jednak hmm jak by to powiedzieć, jest taki problem z nią. Gram w CODy, a tu liczy sie szybkość i precyzja, i jest tak ze jak np strzelam z ak to jak juz ofc szybko, wyceluje to strzelam prosto, prawie niemozliwa jest szybka i celna zmiana celu, nie wiem, czemu tak jest, moze to wina podkladki, moze mysz z nia nie dziala dobrze? moze dlatego ze wodka mi sie wylala na podkladke? Albo to wina ręki... nie wiem. Co myslicie, to ogolnie dobra mysz?

 

I teraz podkladka, myslalem o Sota, mam akurat tyle zeby ja kupic, moze jakas inna? co polecacie? Max 65zł. Zeby dobrze dzialala z moim razerkiem.

 

hmmm, czy moze mysz jest zla i trza wymienic?

Link to post
Share on other sites

DiamondBack 3G nie wiadomo skąd miał problemy z akceleracją i predykcją (zależy jeszcze, która wersja). IMO lepiej poszukaj bardziej dopracowanego i młodszego braciszka DeathAddera, ale koniecznie w wersji 3G. Do tego wystarczy szmatka QcK, albo Razer Goliathus (speed - jeżeli lubisz długie ruchy i wolisz śliskie podkładki, control, jak robisz małe ruchy albo lubisz troszeczkę bardziej chropowate podkładki, zapewniające lepsza kontrolę).

Link to post
Share on other sites

No i co z tego, że ktoś tam grał? Myślisz, ze używali tej podkładki?

 

Ogólnie jest dobra, ale bardzo delikatna. Z tym klejem to dla mnie minus. Wolę dobrą gumę antypoślizgową. Do optycznej myszki nie opłaca się twardych i hybrydowych podkładek. Szybciej ścierają ślizgacze, a ślizg na szmaciankach jest bardzo podobny. Optyki to nie lasery, które mają problemy z szmatkami. Optykom wisi czy jeżdżą na twardej czy szmacianej.

 

IMO lepszy będzie razer goliathus control albo speed.

Link to post
Share on other sites

Ale soty też nie warto do optyka. Jest to hybryda. Będzie ścierała ślizgacze szybciej, będzie głośniejsza (szuranie), a ślizg praktycznie taki sam jak na szmatce.

 

Powtarzam po raz kolejny, że lepiej wyjdzie kupienie razera goliathusa speed lub control.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...