Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: ~200PLN


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Mad Catz Cyborg R.A.T 7


§  Jaką masz obecnie podkładkę: A4 Tech X7 500MP


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400-450DPI


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: około 15cm.


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): League of Legends, CS:GO.


§  Ile przycisków używasz w myszce: 3 (LPM, PPM, scroll)


§  Chwyt: Palm grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 13,5cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Obecna myszka nie podoba mi się ze względu na laser który coraz częściej się gubi podczas gwałtownych ruchów, sam kształt myszki jest niewygodny jak dłużej użytkuję myszkę. Sama myszka jest ok.


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Powinna być wygodna i pomimo że chwyt myszki mam pal grip to muszę podkulać palce i wygląda to jak fingertip palm.


Edytowane przez ArTmol
Link to post
Share on other sites

Od siebie moge polecić FUNC MS 2 na Avago 3090 z omronami(Cena spadła z ponad 200 na 119 zł)

http://photos05.redcart.pl/templates/images/thumb/11998/432/600/pl/0/templates/images/products/11998/fcf796aa287cb88b19ab9bf7e0e92a68.png

http://www.ceneo.pl/34537013

Jeśli chcesz wydać budżet to

DreamMachines DM1 Pro lub Zowie FK1/ZA11

 

Link to post
Share on other sites

DM1 ma lepsze przyciski, scrolla, ślizgacze i IMO kształt. Komponenty użyte do produkcji DM1 tez są sprawdzone. ;)

Właściwie jedyna większa obawa co do DM1 to czy plastik nie będzie skrzypiał po dłuższym czasie, co czasem miało miejsce w Senseiu (kształt jest dokładnie ten sam).

Link to post
Share on other sites

Nie jestem jakimś pro-gamerem. Gram 4fun i nie obchodzi mnie zbytnio czy ona ma 500hz czy 1000hz i czy można to zmieniać. Ma być po prostu wygodna, żeby nie gubiła sensora jak jest w przypadku Rat7 i żeby po uruchomieniu komputera nie włączała się ona prawie minutę, ponieważ jak chcę szybko coś sprawdzić to się nie da. I żeby tworzywo z którego została wykonana było dobre, aby myszka posłużyła mi chociaż 2lata.

Edytowane przez ArTmol
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...