Skocz do zawartości

Używana grafa do 600zl


Recommended Posts

koledze uszkodziła sie grafa, tj w grach black screeny, bsody etc (testowal inna grafe, to samo), czasami wywala error tylko sterownik ekranu przestał działac, czasem artefakty w grze - 100% grafa to smietnik.

cena max na uzywke 600zl.

zasilacz corsair vs450, gigabyte ga h61m s2pv, i3 2130. stara grafa to 560 ti od gigabyte soc 

Edytowane przez FozzY
Link to post
Share on other sites

Podejrzewam, że miałeś na mysli coś innego niż napisałeś. W każdym razie jeśli karta ma być z gwarancją to najlepsze co dostaniesz za tę cenę do r9 270x/gtx 760 (pewnie trochę by trzeba poszukać/poczekać, ale schodzą w takiej cenie), a jak bez gwarancji to 7950/7970/280x.

Link to post
Share on other sites

No to dobra cena, śmiało


Choć czasem można znaleźć nawet takie, co mają gdzieś do połowy 2017, cena oczywiście 500-600zł, zależy akurat jak się trafi, lepsze okazje znikają szybko.


Ew. może być też 270, bo to to samo, tylko z niższymi zegarami, po prostu troszkę gorzej się podkręca. Chyba, że kolega w ogóle się nie zna i nie chce podkręcać, no to lepiej 270x.

Link to post
Share on other sites
tak, źle napisałem, chodziło mi, że inne grafy działają wiec wyeliminowałem płyte główna. tak myślałem nad 270x, znalazl cos z gw do pazdziernika za cos kolo 500zl

 

Dobrze jakbyś podał jaki dokładnie model i której firmy bo część R9 270X była/jest cholernie awaryjna, a chyba by nie chciał kolega trafić na taką sztukę (np wypiekaną w piekarniku by pohulała parę tygodni). Ten i3 właściwie też do tuzów wydajności już dawno nie należy, więc poważnie bym się zastanowił czy nie lepiej go sparować z GTX 660Ti lub GTX 760, które mają zbliżoną wydajność do 270X. W cenie do 600 zł spokojnie można kupić no i awaryjność jest w tych modelach znacznie niższa.

Edytowane przez voodoo34
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...