Skocz do zawartości

Monitor za 1000zł PILNIE I SZYBKO!!


Recommended Posts

Witam tak jak w temacie potrzeba mi monitora za 1000zł  fullhd oczywiście do karty graficznej gtx970 od evga wielkość najlepiej 24 cale gry w które będę grał to cs go, gta 5, bf 4, far cry 4, the crew, hurtworld, h1z1, któras czesc assasina, dying light, i inne jakie mi się spodobają. PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ BO JUTRO IDE ZAMAWIAC KOMPUTER Z MONITOREM KTÓRY WYBIERZECIE.


Przepraszam za tamty temat ale dodałem go przez przypadek przez to ze wyświetliło mi błąd i myslałęm ze mi nie dodało tematu.

Link to post
Share on other sites

A cos innego nie za bardzo moge dokładac.


Bo i tak z tym monitorem wyjdzie 5200 zł i nie za bardzo moge dokładac choc 144hz kusi.


mam na mysli monitor zwykły nie ten benq z benq wyjdzie 5400zł


Czy cos takiego.


To zróbmy tak moze mi sie uda dołozyc a jesli nie to wezme jakis inny ze tak powiem 2 opcja tylko podajcie monitor na druga opcje bo jak na razie to nie wiem jaki ewentualnie inny monitor by mógł byc.

Link to post
Share on other sites

Bo tam tez bede zamawiał komputer. Naprawde nie ma jakiegos innego monitora moze byc 60hz byle by był full hd bo ja aktualnie mam benq g920hda o rozdzielczosci 1366 na iles tam nie pamietam.


Poprostu nie chce zamawiac z allegro ogólnie przez internet sklep tylko jak na razie kiedys predzej przez internet ale teraz sklep.


Jak nie ma innego to nic bede musiał dac te 5400zł z rym benq XL2411Z.

Link to post
Share on other sites
Gość Usunięty

Dołóż do BenQ XL2411Z.

jak wogóle można polecać monitor na TN ???, no chyba że autor komentarza jest daltonistą i barwa jako nośnik informacji nie mam dla niego żadnego znaczenia. 

Edytowane przez knapff
Link to post
Share on other sites

jak wogóle można polecać monitor na TN ???, no chyba że autor komentarza jest daltonistą i barwa jako nośnik informacji nie mam dla niego żadnego znaczenia. 

Jestem niewidomy.

 

Co do autora tematu, jeśli komputer jak i monitor ma być pod gry, to jak najbardziej skusiłbym się na 144Hz.

 

 

 

Bo tam tez bede zamawiał komputer.

 

Dalej nie widzę problemu w kupieniu sobie tej używki na allegro, ale jak wolisz. 

Link to post
Share on other sites

Kiedys jak bd miał lepszego kompa lepsza karte graficzna bede miał i procek to kupie jakiegos asusa rog swifta ale orginał nie 279q tylko z 8 na koncu chyba ze wyjdzie jeszcze jakis lepszy monitor albo cos to wtedy bedzie.


Aha a przy kupnie monitora procesor jest wazny?


bo bede brał i5 6600k

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...