Skocz do zawartości

Myszka dla gracza do 200 zł


Recommended Posts

To też wiem Lukaszbass :).Gram teraz na myszce za jakies 40 zł i jestem bardzo zadowolony :).Zawsze na górze tabeli :sciana:.4 miesiace temu wypróbowalem myszke bez przewodowa i niestety juz w czolowce nie bylem. Komfort gry odrazu spadł, dziwnie sie czulem tak jakby myszka miala jakies opóźnienia i byla strasznie wolna.Z przykroscia odlozylem ja na półke i wzialem moja podcziwa mysze za 40 zł.Jakosc gry nagle wzrosla i byla nie porownywalna :P.Nie wiedzialem dlaczego, przeciez tamta myszka jest za 100 zł, a ta jets znacznie gorsza.Mysle ze byla to wina myszki bezprzewodowej, ktora ma jendak mniejsza czulosc i wieksze opóźnienia ;).Na pewni brac ta myszke czy macie jeszcze jakies propozycje?

Link to post
Share on other sites

Różnica w tych Deathadder'ach to właśnie sensor. To że Respawn ma więcej DPI to nic nie znaczy. Nie wiem co w nim zwalili ale jest on mniej precyzyjny od starszej wersji. Ten w pierwszej, starszej wersji DA to mistrzostwo, a wiem co mówię bo sam posiadam takiego gryzonia.

 

A co do Lachesis'a to raczej zrezygnuj. Awaryjna i na necie można poczytać o problemach z sensorem.

Link to post
Share on other sites

Dobra.Dzieki wielkie ^^.Wproawdzilem Was w blad lekki.Gigabyte nadal jest aktualna.Dodaje jeszcze Gigabyta i to ostatnie pytanie.Za odpowiedzi polecą pochwaly ;).Ogolnie rzecz biorac najlepsza w tym zestawie bedzie Gigabyta?:

1.Razer DeathAdder Respawn

2.Razer Deathadder

3.ROCCAT ROC11200

4.CoolerMaster The Senteinel Advance

5.Gigabyte 8000X

PS:Naprawde teraz liczy sie szybka odpowiedź, kto pierwszy ten lepszy :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...