Skocz do zawartości

Najgorsze gry w historii !!


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

E.T uchodzi za jedną z najgorszych gier w historii. Robiona była na kolanie i pod presją czasu (programista miał dostać extra bonusy jeżeli gra będzie gotowa na okres świąteczny) Nikt jej nie przetestował i liczono, że licencja kasowego filmu ją uratuje :) Już wtedy oczekiwano czegoś więcej niż tytułu od gry.

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Brothers In Arms - na razie sprawdzałem jedynkę, jak dla mnie nie dało się w to grać

The Sims - cała seria, n/c

Need For Speed: Pro Street - dwa razy odpaliłem i jakoś nie mam chęci

Colin McRae: Drift - to samo co z nfs

Call of Duty 5: World At War - nudne

Assasin Creed - za********e nudne, grafika, ruchy postaci itd spoko ale pierwsze parę misji i już człowiek znużenie odczuwa :( dlatego gram na raty

Wolfenstein - nudne, RTCW miał klimat! Same intro przyprawiało już o dreszczyk emocji =>

Star Wars The Force - Unleashed - Ultimate Sith Edition - jakieś takie nijakie (za to unleashed 2 jest świetny)

 

Wymieniłem większość nieco nowszych gier, tych starszych już nie pamiętam co mnie się nie podobało.

Link to post
Share on other sites

Ale ze mnie ślepiec :/

 

E.T uchodzi za jedną z najgorszych gier w historii. Robiona była na kolanie i pod presją czasu (programista miał dostać extra bonusy jeżeli gra będzie gotowa na okres świąteczny) Nikt jej nie przetestował i liczono, że licencja kasowego filmu ją uratuje :) Już wtedy oczekiwano czegoś więcej niż tytułu od gry.

 

 

przecież pisałeś

 

Oj tak, choć założenie nie było złe - gra wg. mnie wykonana w dużym pośpiechu i na szybko, aby wydać w odpowiednim dla niej okresie.

 

:ups:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...