Skocz do zawartości

Najgorsze gry w historii !!


Recommended Posts

Ja powiem tak:

Liga Polska Manager (1999-2005) największy shit w jaki grałem, nuda i jeszcze raz nuda, aby wygrać ligę nawet najsłabszą drużyną wystarczy podnieść pensje zawodnikom o 20 %

Żadnego realizmu, taktyka tylko na papierze, trening leży i kwiczy, choć jest jedna fajna sprawa, łapówki które odzwierciedlają polską ligę, ale tak ogólnie to gra 1\10.

 

Następna sprawa to chyba seria Maluch Racer, Poldek i syrenka, totalna kaszana.

Model jazdy do kity, grafika lipna ale wymagająca w ówczesnych czasach niezłego sprzętu. Nieciekawe pozycje. 1\10.

 

Gothic 3: Zmierzch bogów czy bugów już sam nie wiem.

Totalna kaszana, praktycznie gry nie da się ukończyć, chyba ,że by ciągle jechał na metodzie save\load.

Potworne błędy, których nie eliminują nawet dwa patche.

Słaba optymalizacja gra ścina nawet na mocnych kompach, niestaranność twórców, liniowa fabuła - jeśli w ogóle można to coś nazwać fabułą.

Ogólnie nie polecam, co tu dużo gadać gra leży i robi pod siebie, zachęcam do przeczytania recki Darodaredevil'a.

Jeśli ja bym był szefem JoWooD'u do nie wypuszczał bym jej, no chyba ,że po około rocznych poprawkach i to jedynie za darmo do ściągnięcia z neta dla fanów :menda:

Ocena 1\10.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No bez przesady, ludzie! Najgorsza gra w historii: FarCry 2, NWM2, seria TES czy GTA 4... ;) Rozumiem, że to wasze opinie, ale żeby od razu najgorsze gry?

 

FarCry 2 - fakt, wieje nudą, większość się na nim zawiodła, spodziewała więcej, ale to i tak całkiem dobra gra, w którą całkiem przyjemnie można pograć, szczególnie, gdy nie ma się pod ręką lepszej gry.

 

NWM2 - nie każdemu musi odpowiadać taki typ gry, chyba bez powodu nie została oceniona na 8,5 na gryonline.pl . To tak jak np. ktoś nie lubi komedii pokroju American Pie, wie, czego można oczekiwać po takim filmie, ale na przekór sobie ogląda go (bądź nie) i ocenia bardzo negatywnie.

 

TES - jak powiedział Eversman, seria ta daje radę mimo wielu bugów, i i tak w nią gra. Patrz człowieku gdzie piszesz, przypominam ~Najgorsze gry w historii~ Aż na usta ciśnie się ŻAL

 

GTA 4 - jak dla mnie gra ma większą grywalność niż reszta serii, choć może klimatem nie dorównuje VC, czy rozmiarem SA. Zdecydowana większość osób źle wypowiadająca się na temat tej gry, ma za słabego kompa, żeby normalnie pograć w tę grę. A to chyba nie powód, żeby przyznać jej tytuł najgorszej gry w historii.

 

No i ten Gothic 1, ale tu już mi brak słów...

 

A co do tej najgorszej gry, to nie wiem. Z reguły, zanim coś kupię i zagram, muszę wiedzieć, że jest to przynajmniej dobra gra. :P

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem czepiania się NWN2 (jedynka też świetna). Taki RPG, takie postacie, taka fabuła, własny zamek.. cudo :P Jak grałem w jedynkę i ja skończyłem to było mi smutno, że już koniec (w Wiedźminie też tak miałem).

 

Gothic 1 - facet chyba nie potrafi parować ciosów :P Najlepsza seria gier RPG moim zdaniem. Do tego w jedynce był ten taki specyficzny humor..

 

(nieumarły shaman orków: "(...), nie przejdziesz, bądź przeklęty!!"

BeZi: "sam bądź przeklęty, świrusie").

 

A co do kaszanek..

 

W Poldek Driver grałem, nawet to przeszedłem. Dźwięk silnika poraża, fizyka gry, model jazdy.. tego się nie zapomina xD.

 

Gothic 3 - Brzask Bugów, przeszedłem (dałem radę), ale tak jak wcześniej pisali - save'n'load. No i ten ostatni boss... Szef (o ja pier... xD).

 

Piszecie o grach za 10zł.. ja miałem grę za 6zł :rotfl: Speed Thief - ściągnijcie, pograjcie, porozmawiamy :D Ta gra to jest.. klasa sama dla siebie, polecam szczególnie cierpiącym na bezsenność ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Od niedawna za taką uważam Juiced 2 Hot Import Nights. Fizyka jazdy jak w grach przeglądarkowych, grafika bez rewelacji, bardzo słabo wykorzystany motyw targów samochodowych, bezsensowne tryby wyścigów... Bardzo mizerna podróbka serii NFS i jeszcze badziewne spolszczenie.

Niedawno skończyłem GRIDa i uważam tę grę za najlepszą samochodówkę w kategorii zręcznościowej. Fajnie się jeździ, dobrze odwzorowane samochody, prawdziwe tory i całkowity brak fabuły, co jest wskazane przy wyścigach, w końcu to nie RPG czy coś ;)

Link to post
Share on other sites

need for speed undercover jak dla mnie była fajna przeszedlem calą , za to bardzo niepodoba mi sie nfs shift...niewiem jak innym

ja też przeszedłem Undercover...IMO co najmniej do chrzanu...

co do Shifta - nie miałem z nim dużej styczności, ale tak jak pogrywałem chwilkami to całkiem fajny się zdawał

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

bezapelacyjnie najgorsza gra w historii....humorystycznahttp://www.youtube.com/wat ... sQo(kocham lata 80`:co: nawet wtedy to był crap:da jaka inna gra doprowadziła do bankructwa jednego największych potentatów gier? i trzeba ją było zakopać głęboko pod powierzchnią pustyni?

Oo to! Nizej niz E.T. na Atari 2600 upasc sie nie da. Poprostu sie nie da. Ani w tym swiecie, ani w innym. Nawet granie z podloga w Ponga przy pomocy cegly jest lepsza zabawa niz E.T. :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...