Skocz do zawartości

Najgorsze gry w historii !!


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Znam dwie najgorsze:

 

1. Trainspotting http://www.frey-united.com/aagg/index.php?tytul=trainspot - polega na zaznaczaniu który pociąg przyjechał na stację.

 

2. Nie pamiętam nazwy ale chodziło w niej o jazdę autobusem na wprost przez dwie godziny po pustej autostradzie. Zero emocji zeroo

 

(obydwie poznałem dzięki cda)

Link to post
Share on other sites

Film farcry byl tez niczemu sobie rezyserowal go czlowiek ktory umie spartolic nawet film z tetrisa a jednak ten mu wyszedl jego imie to Uwe Boll tak to nasz kochany Uwe dostal nobla za najwiekszego gniota na swiecie nie polecam jego filmow tylko far cry mu wyszlo

Link to post
Share on other sites

najgorsza gra, w którą ja grałem to chyba NFS Undercover

dupna optymalizacja, kiepska fabuła i naprawdę nie najlepsza grafika sprawiły, że owym nfs-em bardzo się rozczarowałem

no i jeszcze z takich kiepścizn to HoMaM4, dla mnie to marna podróbka heroesa

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

mój typ to Knights of the temple II o ile w pierwszą część świetnie mi się pocinało to w drugiej części umierałem od chodzenia, skoku na 10cm w górę, od zabicia przeciwnika, mógłbym jeszcze wymieniać... ale mi się nie chce ;)

 

mój drugi typ to Gothic 3 Zmierzch bugów o ile poprzednie części są kultowe pod względem grywalności to ten dodatek do 3 części to tragedia na każdym polu

Link to post
Share on other sites

mój drugi typ to Gothic 3 Zmierzch bugów

fakt, sam miałem napisać ją tutaj, ale zapomniałem :o wystarczy przeczytać moją mini-recenzję tej gry (szukaj w moim podpisie lub w dziale mini-recenzji) ;)

 

TES: Bugerfall, Bugerwind, Buglivion

a z tym się nie zgodzę. O ile w bugerfalla nie grałem ale znam opinie o nim i moge się zgodzić, to co do Morrowinda nigdy :D Morrowind musiał Cię wćiągnąć, a wtedy zaczynałeś się bawić nim przednio. Błędów dużo nie miał, wymagania też w miarę sensowne, grafika klimatyczna, fabuła może trochę prosta i niektóre wkurzające elementy ale gra była w dechę :D przeszedłem ją Argonianinem walczącym mieczem :D A oblivion już mnie tak nie wciągnął, choć mam zamiar go skończyć kiedyś.
Link to post
Share on other sites

Seria TES: Bugerfall, Bugerwind, Buglivion. Co mimo wszystko nie przeszkadzalo mi w nie grać - masochizm. Reszta już była wymieniona.

ejjj... te gry są dobre!

"Bugerfall" owszem miał sporo błędów ale fabuła i możliwości w grze są nie do pobicia. W jakiej innej grze można się zgubić w jaskiniach?

Z tych trzech wymienionych to jedynie Oblivion jest "kiepski" ale tylko z powodu krótkiej fabuły.

Link to post
Share on other sites

czemu fallout3? Z tego samego powodu co i oblivion. Dlatego że: jest brzydki, na siłę brutalny, płytki, ma drewniane strzelaniny (ala mass efect), głowy odpadaja z szyjami, jak komus zabijemy ojca to mówi do nas " zabiłes mojego ojca ale dlaczego?", gdy kogoś katujemy w krypcie nikt nie reaguje, można przejśc gre nie uzywając pancerza i strzelając ze zwykłego karabinu, perki nic nie daja, mimika jest paskudna, dialogi infantylne, brak klimatu, a najgorsze jest to że tepa łupanina bethesdy nosi nazwę jak fenomenalne gry sprzed kilku lat: fallout1 i fallout2.

Link to post
Share on other sites

w sumie któryś producent mógł by się targnąć i zrobić gre w 2D w stylu starych baldurów, falloutów, itd; roboty przy tym nie jest tak wiele, a starzy rpg-owcy jak ja by sie ucieszyli i na pewno chcieli by w to zagrac; chętnych na takie gry na pewno by nie brakowało

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...