Skocz do zawartości

Acer Predator XB271HUBMIPRZ


Recommended Posts

Witam serdecznie! :D

 

Krótko - potrzebuje recenzje monitora 

Acer Predator XB271HUBMIPRZ, 

 

taką OBSZERNĄ jak poniżej :->

 

 

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/content/asus_rog_swift_pg278q.htm#colour

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/content/asus_rog_swift_pg279q.htm#colour

 

Nie musi być po polsku - przyzwyczaiłem sie że w PL mało kto pisze szczeg. recenzje.

 

Miałem kupić Asusa ale tyle złych ocen i opinii w internecie.

Szkoda gadać - plis nie piszcie że jest to spoko monitor, bo zaśmiecie temat opiniami i linkami aż mnie zbanują  :!:

 

Chodzi o to że za duże ryzyko otrzymania produktu wadliwego - nie za takie pieniądze  :[

 

Proszę o pomoc ! 

 

Pozdrawiam serdecznie

Link to post
Share on other sites

Hmm nie może to być prawda ponieważ ktoś napewno by to zauważył.

Z reszta przy średnich ocanach 3.2 dla Asusa w skali 0-5, Acer dostaje 4. Na tych samych serwisach ....

 

Jeśli chodzi o Asusa to co drugi kom. jest odnośnie wadliwych pikseli albo złego podświetlenia matrycy. Z resztą widziałem zdjęcia, jak rogi są dosłownie białe przy odtwarzaniu czarnego koloru. Po kupnie mógłbym go oddac wiele razy tak aby trafiła mi sie " dobra " sztuka . Dla mnie takie coś jest nie do przyjęcia w produkcie za ponad 3 tyś zł.

 

 

Dlatego staram sie znaleźć podobną specyfikacje do tego Acera żeby ktoś kto sie zna rozebrał ten monitor na czynniki pierwsze i sprawdził co tam sie ukrywa.

Link to post
Share on other sites

Może i ten sam panel, ale podobno lepszy serwis oraz Quality Control. Recenzji nie ma za bardzo. Szczerze wolałbym ten niż 279Q od Asusa. Są porównania na YouTube itp. Może kiedyś TFTCentral zrobi recenzje. 

Link to post
Share on other sites

widzę, że mały fanboy wymaga zderzenia z rzeczywistością - nikt - jeszcze raz powtórzę - nikt - nie robi kontroli jakości w monitorach (i elektronice generalnie) klasy konsumenckiej, jeżeli ktoś w to wierzy, to niech od razu wybiera hogwart jako przyszłą uczelnię

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, pozostaje ciągła wymiana aż do momentu otrzymania dobrej sztuki.
Problem w tym, że jak przykładowo matryca ma strasznie złe podświetlenie, to sklep nic z tym nie robi - pakuje i wysyła dalej jako nówka, licząc, że następny baran nie zwróci na to uwagi. Tak sprzedaje się lipny towar.
Co za tym idzie, producenci mają wywalone na jakość... bo przecież się sprzedaje ;)

Link to post
Share on other sites

Dobra mniejsza z tym. Po przeczytaniu setek opinii na zagr. forach stwierdzam ze o wiele większe prawdopodobieństwo dostania w 100% sprawnego monitora ma Acer. Nie wiem dlaczego tak swojego zdania bronicie skoro w Asusie problem ma co druga osoba, a w Acerze co piąta powiedzmy - chociażby. Przykład daje, ale patrząc na tego Acera nie bał bym się go kupić. Temat w sumie można uznać za zamknięty ponieważ nie wiele osób się w nim wypoiwiedziało.

 

Jeżeli ktoś by kiedyś znalazł bardzo obszerną recenzje tego Acera, prosiłbym o link pod ost. postem.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Link to post
Share on other sites

 

 

w Asusie problem ma co druga osoba, a w Acerze co piąta powiedzmy

 

Acer ''fanboy'' alert jak tu i tu mozesz trafic na lipe to gdzie tu logika??? Bierz tego co oferuje lepsze rozwiazania, ktory ci sie bardziej podoba a nie tego ktory jest mniej awaryjny... od tego masz rma. A z tego co piszesz to i ten Acer moze byc walniety ryzyko masz zawsze...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...