Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam chciałbym się poradzić i spytać co sądzicie o takim zestawie komputerowym jestem świadomy że nie ma w niej myszki bo juz posiadam i dokupuje reszte sprzętu i chciałbym spytać jakie macie o nim zdanie.Jeżeli macie jakiś pomysł jak polepszyć ten zestaw lub na czymś oszczędzić to słucham propozycji.

 

http://www.morele.net/inventory/info/XgUcOL/-link do zestawu

 

Jeżeli znacie też jakieś dobre i tanie głośniki komputerowe byłbym wdzięczny za polecenie jakichś z góry dzięki :D 

Link to post
Share on other sites

Zestaw jak dla mnie źle dobrany - najpierw wypełnij:

  • Zastosowanie komputera :
  • Maksymalna kwota :
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? :
  • Których części potrzebuję :
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :
  • Rozdzielczość mojego monitora i model :
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne :
Link to post
Share on other sites

 

Zestaw jak dla mnie źle dobrany - najpierw wypełnij:

  • Zastosowanie komputera :
  • Maksymalna kwota :
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? :
  • Których części potrzebuję :
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :
  • Rozdzielczość mojego monitora i model :
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne :

 

-Komputer do gier

-Nie ma określonego budżetu oczywiście jak najniższy ale by miał pewne części które chciałbym mieć na pewno

-Zamierzam kupić mniej więcej w lipcu

-Na pewno bez zmian będzie monitor, słuchawki, podkładka, klawiatura, karta graficzna gtx 980, procesor i5 na pewno nie skylake, oraz system operacyjny resztę można zmienić by obniżyć cenę a nie zmniejszyć osiągnięć

-Nie będzie podkręcany

-Model podany w linku 

-Wymagań specjalnych nie mam chciałbym by miał dobre osiągi starczył mi na dosyć sporo czasu i na tą chwile pociągnął dobrze najnowsze tytuły

-Nie posiadam wcześniejszych części

-Moją propozycją jest to co wstawiłem wyżej

Link to post
Share on other sites

 

 

procesor i5 na pewno nie skylake

Skąd ten uraz ?

 

 

 

-Zamierzam kupić mniej więcej w lipcu

Niebo, a ziemia - ceny się mocno zmienią do tego czasu i nie ma co teraz myśleć nad zestawem.  

Link to post
Share on other sites

Skąd ten uraz ?

 

 

 

Niebo, a ziemia - ceny się mocno zmienią do tego czasu i nie ma co teraz myśleć nad zestawem.  

słyszałem o skylake nic pozytywnego że np mogą zawieszać system itp nie słyszałem by miał jakieś lepsze funkcje które by mnie przekonały do kupna

Link to post
Share on other sites
słyszałem o skylake nic pozytywnego że np mogą zawieszać system itp nie słyszałem by miał jakieś lepsze funkcje które by mnie przekonały do kupna

Zwieszają się w programie, który jest jedynie testem - zużywa 100% wydajności procesora przez długi okres czasu, a w grasz się z tym nie spotkasz. Poza tym powoli wchodzą poprawki tego błędu w BIOSie, więc do lipca będzie jak nic załatane. Przy porównywalnej cenie z 4460 lepiej brać Skylake - ceny płyt głównych, które są na porównywalnym poziomie wyposażenia są niemal takie same, do tego masz odrobinę wydajniejsze DDR4, a cena procesora i5 6400 jest zbliżona do 4460.

Co do tego co oferuje oprócz tego co napisałem wyżej - ma mniejsze zapotrzebowanie na energię.

Edytowane przez nos_tro
Link to post
Share on other sites

Zwieszają się w programie, który jest jedynie testem - zużywa 100% wydajności procesora przez długi okres czasu, a w grasz się z tym nie spotkasz. Poza tym powoli wchodzą poprawki tego błędu w BIOSie, więc do lipca będzie jak nic załatane. Przy porównywalnej cenie z 4460 lepiej brać Skylake - ceny płyt głównych, które są na porównywalnym poziomie wyposażenia są niemal takie same, do tego masz odrobinę wydajniejsze DDR4, a cena procesora i5 6400 jest zbliżona do 4460.

Co do tego co oferuje - ma mniejsze zapotrzebowanie na energię dodatkowo oprócz tego co napisałem wyżej.

hmm no zainteresowałeś mnie bo przedstawiłęś sporo plusów ale tak jak mówisz najlepiej będzie jednak o wszystkim pomyśleć w lipcu bo wiele moze się zmienić

Link to post
Share on other sites

 

 

hmm no zainteresowałeś mnie bo przedstawiłęś sporo plusów ale tak jak mówisz najlepiej będzie jednak o wszystkim pomyśleć w lipcu bo wiele moze się zmienić

Jako posiadacz Skylake'a muszę śledzić wszystkie błędy itp. żeby widzieć jak się ich pozbyć i czego unikać ;) 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...