Skocz do zawartości

Najbardziej wymagająca gra PC 2010/2011


Recommended Posts

Gość Kotecek

Gram zawsze w jednej rozdzielczości na jednakowym poziomie detali. Gra która najwolniej działała wgl. na moim kompie to Gothic 4. Drugie miejsce ex aequo mogę przyznać Metro 2033 i Crysis. trzecie miejsce dla GTA4.

 

Wiem, wiem.. Crysis jest z 2007r. a GTA4 z 2008r. ale temat wątku jest, ładnie to ujmując, do d..y. Mamy rok 2010 i nikt jeszcze nie grał w żadną grę z 2011r., bo to jest nie możliwe. A jak by grał to tzn zenie jest ona z 2011r. tylko z 2010r. lub wcześniejsza :)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

na dzien obecny z nowych gier tylko metro 2033 w dx 11 wszystko full potrafi wycisnąc soki z kompa a pisanie o gothicu czy gta to jakieś nieporouzmienie bo te gry sa benzdziejnie zoptymalizowane a nie mają powalającej grafki a to znacząca róźnica :):);)

Link to post
Share on other sites

nie specyzowaliscie co znaczy najbardziej wymagajaca, najgorzej zoptymalizowana?

chyba nie o to jednak chodzi

dla mnie najbardziej wymagajaca gra to taka ktora ma swietna grafike i przez to gra ma takie zapotrzebowanie na moc

ten tytul jest w pewnym sensie pozytywnym wyroznieniem

np gothic4 czy gta4 to tak beznadziejnie zoptymalizowane gry ze nie powinno ich sie brac pod uwage nawet, kazdy moze napisac gre typu ping-pong ktora bedzie sie ciela na i7 i gtx 580

crysis swego czasu zasluzyl na to miano a w tym roku?

moze metro choc mam duze watpliwosci, duzej konkurencji nie ma

gry dx9 powinno sie wogole wykluczac bo to juz sie powoli robi archaizmem

moze byc bad company 2

korzysta z 4 rdzeni, korzysta z dx11, przy max liczbie graczy (32) w trybie multi, ustawieniu detali na max wraz z hbao on, przy duzej zadymie ciezko zachowac pelna plynnosc (powyzej 50fps), mozna rzec ze bardzo ciezko

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o zarzynanie karty to raczej metro ale na full dzis w miare stale 30fps to nie problem, wiadomo sa spadki ale co tam.

ale np Farm symulator 2011 potrafi mi zechlac 1018mb ram z karty w 1440x900, co sie dzieje w Fhd strach pomyslec :D

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Tak jak Mixtape

 

1. Crysis i Crysis: Warhead (grałem na max w DX10 i wymagania bardzo duże)

2. Metro 2033 (grałem na max w DX9 i tu wymagania, choć duże, to mniejsze sporo od Crysisa)

 

Zastanawia mnie jedna sprawa. W Crysis różnica między DX9 i DX10 jest zauważalna i w DX10 jest dużo ładniejszy HDR i oświetlenie sceny. A jak patrzyłem na screeny z Metro 2033 to w DX9 vs DV10 vs DX11 nie widziałem wgl różnicy. Troszkę może inne oświetlenie mgły było ale musiałem się mocno wpatrzeć w zdjęcia. Widzicie jakąs zauważalną różnice między trybami DX9 i DX11 w Metro 2033.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...