Skocz do zawartości

Problem z App Store iTunes Store na Iphone 5s


Recommended Posts

Witam, wszystkich użytkowników piszę do was z powodu problemu, a dokładnie problem z pobieraniem aplikacji na mojego Iphona 5s przez Wifi. Raz jest problem ze sklepem - brak połączenia z App Store - jest to najczęstszy problem !, a drugi to jak już się połączy i rozpocznę pobieranie to po jakimś czasie wyświetla komunikat, że nie można pobrać i mogę albo ponowić albo zakończyć. Nie wiem czy to coś pomoże ale gdy połącze przez 3g to jest wszystko dobrze. Oprogramowanie mam aktualne. Router Wifi dziś wymieniony. Problem mam od początku gdy kupiłem Iphona ok. tydzień temu.


 

Link to post
Share on other sites

Dodam jeszcze, że na telefonie z androidem wszystko śmiga, obojętnie czy zacznę pobierać fife 16 czy rr3, wszystko pobiera sie do końca, natomiast na Iphone nie mogę ściągnąć nawet apki fb bo wywala, że nie można pobrać.

 

A co najśmieszniejsze to mogę przeglądać strony internetowe, oglądać filmiki na YouTube, a nie mogę ściągać aplikacji i gier z tego cholernego App Store

Edytowane przez xbox rrod
Link to post
Share on other sites

iOS to 9.2.1 więc z tego co się orientuje to chyba najnowszy ?  

 

edit. Po wyłączeniu Wifi assist  nareszcie sklep się załadował, natomiast jest jeden problem nie ma ikonek aplikacji, nie wyszukuje appek cały czas jest informacja, że wyszukuje ....

Edytowane przez xbox rrod
Link to post
Share on other sites

Tak, najnowszy oficjalny.

 

Jeśli odznaczenie wifi assist nie podziała zobacz gdzieś u znajomego w domu lub jakimś centrum handlowym z dobrym wi-fi czy działa. Okaże się czy winowajcą jest moduł Wi-Fi w telefonie .

 

e/

Wifi assist to opcja automatycznego przełączania z wifi na pakiet danych w momencie słabego sygnału tego pierwszego. Odznaczenie jej powoduje , że nawet jeśli sygnał jest słaby Iphone pozostaje połączony z wifi. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ogl to jest tak, że posiadałem Router TP-LINK TL-WR740N i były problemy z internetem w telefonach z androidem ( strony się ładowały natomiast zdj i filmiki nie ). Po telefonie do dostawcy internetu ( posiadam radiówkę ) Pan stwierdził, że ten Router jest lekko przestarzały i stwierdził, że moglibyśmy go wymienić. Kupiłem TP-LINK TL-WR841N. Na andku śmiga jak formuła 1 :D . A na Iphone jest taki problem jak pisałem.

 

Ogl. z ciekawości sprawdziłem u mojej dziewczyny ma ten sam Router tylko inny dostawca internetu i IPhone śmigał jak ulał, pobrałem fife, rr3 itp. Wszystko się pobrało bez żadnego przerwania itp. App Store wyszukuje wszystko co chce, są ikonki appek.

 

Tak więc nie wiem co już robić.... 

Link to post
Share on other sites

Teraz zauważyłem, że są problemy ze stronami gdzie jest duża ilość zdj. Portale typu sport.pl, Onet.pl  strona nie ładuje się do końca tylko ten niebieski pasek tak na ok jest przed połową i są tylko niektóre zdjęcia, natomiast YouTube w aktualnej chwili wgl się nie ładuje ( w google go wyszuka ale gdy klikniemy to strona się nie ładuje).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...