Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, zastanawiam sie nad kupnem nowego smartfona. Aktualnie użytkuje nokie lumie 720 od 3 lat, teraz chce spróbować czegoś z Androidem.

Chciałbym zeby telefon byl z tamtego roku(2015) do 5,7" wyswietlacz, około 3000mAh bateria, 16/32gb pamieci wbudowanej i 3Gb ramu

Skupiłem sie na tych modelach :

- LG G4

- Huawei P8 (wyglądem chyba najbardziej podoba mi sie z nich wszystkich)

- Honor 7 

- HTC ONE M9

Nic oprócz tych modeli nie wpadło mi w oko, cena jaka chce przeznaczyć to mniej wiecej 1800zl.

Oglądałem wszystkie 4 modele które mnie interesują i nie moge podjąć decyzji, jest coś jeszcze na rynku co jest warte polecenia w tej cenie? Gdzie ewentualnie najlepiej zakupić owy telefon?

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi, chętnie odpowiem na wszystkie pytania 

 

Link to post
Share on other sites

Jak zależy Ci na dużym wyświetlaczu to Note 4 będzie dość dobrym wyborem, można wyrwać w cenie 1500-1600 zł.

 

Tylko jeszcze napisz, czy będziesz grał w wymagające gry, czy zależy Ci na dobrym aparacie, może jakieś konkretniejsze wymagania/preferencje? 

Link to post
Share on other sites

 

 

Tylko jeszcze napisz, czy będziesz grał w wymagające gry, czy zależy Ci na dobrym aparacie, może jakieś konkretniejsze wymagania/preferencje? 
 

Bardziej zalezy mi na apracie niz na graniu w gry, wymagań zbytnio nie mam

 

 

Samsung Galaxy Note 4
 

Mam wrazenie ze jest za duzy.. i chyba jest '5,7'

 

Z samsunga tylko S6 jest w miare, tylko pojemność baterii..

 

 

 

A myślałeś o one plus one??
 

Teraz oglądałem nie przypadł mi do gustu

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz telefon z dobrą baterią to np. Xperia Z2/ew.Z3, lecz mają średnie aparaty.

 

Najlepszy aparat mają S6 (5,1'') i G4 (5,5''). Najwyżej dokupisz powerbank jak bateria nie spełni Twoich oczekiwań.

Huawei P8 też ma świetny aparat... ale nie ma takich podzespołów i wydajności jak te dwa wyżej

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...