Skocz do zawartości

Tosca 303 --> CAL! + jaka karta dźwiękowa?


Recommended Posts

Hej

Słuchawki już wybrałem. - CAL!

W garażu znalazłem amplituner Tosca 303, czy nada się on do tych słuchawek?

I jak można połączyć to wszystko, aby słuchawki były napędzane przez ampli a sygnał był nadawany z komputera?

Domyślam się, że do tego potrzebna byłaby jakaś karta dźwiękowa lepsza niż integra...

Miałem na oku dwie aukcje, ale w ktoś mnie uprzedził...

http://allegro.pl/sound-blaster-audigy- ... 92480.html

i

http://allegro.pl/karta-sound-blaster-a ... 07561.html

 

Kupiłbym, ale musiałem czekać na brata, gdyż nie mam konta na allegro.

do 50-60zł mógłbym coś kupić.

Chciałem SB0090, podobno SB0230 to to samo... Ale usłyszałem że można za 70 zł wyrwać Audigy2 ZS, ale nie widzę nigdzie takiej aukcji :)

 

Główne pytanie to czy to wszystko będzie do siebie pasowało i jak to połączyć?

Link to post
Share on other sites

Mam tą Tosce, i nie wydaje mi się, że na tym sprzęcie słuchawki zaprezentują maksimum swoich możliwości. To jakby nie patrzeć już przestarzały sprzęt, poprzedniej epoki. Słuchawki podpinaj do karty muzycznej, która posiada wzmocnienie sygnału na słuchawki. Z tych tańszych i dobrych będzie Xonar DX, ale raczej go nie kupisz za 70zł.

 

Napisz jaki masz konkretnie budżet na ten cel.

Link to post
Share on other sites

Podałem Ci budżet. Niczego lepszego od Tosca'i nie mam na stanie. Nie chcę wydawać dużo... Jak mam wydać na kartę dźwiękową 250zł to już wole kupić procesor...

Nie potrzebuje 100% możliwości. A słyszałem po prostu że ten ampli jest nawet niezły.

Link to post
Share on other sites

A słyszałem po prostu że ten ampli jest nawet niezły.

od ponad 40 lat w stereo, w torze analogowym, praktycznie nic sie nie zmienilo. kwestia uzytych materialow, projektu, stopnia zuzycia i podejscia konstruktorow do dziurki...

nie wiem, nie mialem toski, szklana kule chwilowo mam zaparowana. po prostu kup sluchawki i porownaj tosce z integra. jesli zagra lepiej, to zadna karta gorsza od essenca Ci potrzebna nie bedzie.

Link to post
Share on other sites

Czyli żadna karta dźwiękowa mi nie będzie potrzebna?

Nawet jeśli nie, to chciałbym mieć coś innego niż integre. Sterowniki do mojej są masakryczne(SoundMAX) i chciałbym mieć inne. Dlatego chciałbym tanią, aczkolwiek dobrą kartę dźwiękową Sound Blastera. Fajnie jakby drugi raz trafił się taki SB0090 za 37 zł :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...