Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich przymierzam się do kupna smartfona do 1000-1500 zł , nie musi to być ultra duper wypasiony smartfon ale zalezy mi na jednym żeby działał na nim hearthstone płynnie ( i pobocznie żeby była fajna jakość na youtube) , fajnie jakby miał wytrzymała baterię i dobre aparaty w oko wpadły my następujące modele , może pomożecie mi wybrać lub zasugerujecie coś od siebie?

 

Xperia M4 Aqua

Sony Z3 Compact

LG G3

Huawei P8 lite

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wytrzymałą baterię to w sumie z tych czterech zostaje tylko Z3c. M4 aqua należy odrzucić od razu zw względu, że większość modeli ma tylko 8gb wbudowanej pamięci co jest pomyłką. Kilka większych aplikacji czy gier i będzie problem z instalacją kolejnych albo aktualizacją tych co już są zainstalowane. Przerabiałem to już kiedyś i jest to bardzo irytująca sprawa.
Jakość na yt to też zależy od osoby która wrzuca tam filmiki. Jak są złej jakości to nawet na Galaxy S6 będą wyglądać marnie albo najlepszym komputerze.
Z innych modeli to dodam jeszcze Motorola Moto X play. Duży ekran dobry ekran full hd, czysty android, ponadprzeciętna bateria no i bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Link to post
Share on other sites

Granie w HSa na ekranie 4.6" to katorga, ogólnie im większy ekran, tym będzie wygodniej. G3 dostał aktualizację do 6.0 i to jego bym wybrał z podanych powyżej. Podepnę się za to pod opinia na temat moto x play. Zdecydowanie rozsądniejszy wybór.

Link to post
Share on other sites

Jeśli może być używany to jak był bym na Twoim miejscu poszukał używanego Note 4. Na serwisach aukcyjnych wyrwiesz używkę za 1300zł. A według mnie Note 4 bije na głowę wszystkie propozycje podane wyżej ( wydajność, aparat i czas pracy na baterii ). Granie na 5.7 calowym ekranie to fajna sprawa :D

Edytowane przez xbox rrod
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...