Skocz do zawartości

Następca Nexusa 5 do 1100zł


Recommended Posts

Witam,

Poszukuję telefonu do 1100zł
Nowy bądź używany
Wielkość 4,6-5,2
Łatwiej napisać do czego NIE będzie używany: bez wymagających gier i bez oglądania dużych filmów
Reszta standardowo internet,zdjęcia,filmy przedewszystkim.
Raczej celuję w androida.

 

Zależy mi przede wszystkim na płynnym działaniu systemu/internetu/galerii bo przyzwyczaiłęm się do tego
użytkowując przez prawie 2 lata Nexusa 5. Po czasie chciałbym coś tam pokombinować z romami. Z powodu że lubię testować i mieć nowinki technologiczne to interesują mnie "gadżety" typu czytniki linii papilarnych. Miło by było gdyby bateria była na rozsądnym poziomie bo w Nexusie nie raz jest to już irytujące jak ok.15 muszę szukać kontaktu.

Mam parę propozycji:

-Xperia z3c
-Honor 7
-LG G3
-

Jestem otwarty na wszystkie propozycje.
Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja bym celował właśnie w Xperia Z3 Compact albo w Z2. Bateria w Z2 wytrzymuje wiele dłużej niż w innych flagowcach, o Z3 to nawet nie mowie bo to jakiś ewenement jest - bateria w nim trzyma kilka dni bez większych problemów.

 

Poczytaj o nich.

Link to post
Share on other sites

Nie potrafię doszukać info. W jakim taktowaniu jeat mali t628 mp4 533 czy 600? Jest pare wersji a nie wiem która zastosowana w honorze. Z tego co doczytałem to jest to gpu na poziomie adreno 330stki

Myślę że w zupełności mi wystarczy

Znalazłem jeszcze OPX co sądzicie?

Link to post
Share on other sites

 

 

bateria w nim trzyma kilka dni bez większych problemów

Mam chyba coś nie tak z Z3, bo nie mogę wykręcić więcej niż 1 dzień przecietnego użytkowania..

 

Celowałbym w S5/Z2, można wziąć pod uwagę LG G3 ale tu bateria nie powala.

 

Z3c wbrew pozorom też bedzie sporym przeskokiem w stosunku do Nexusa 5, znam Z3c i jest to naprawdę fajny smartfon.

Link to post
Share on other sites

szczerze mówiąc do 1100zł to nie opłaca Ci się zamieniać Nexusa 5 bo najzwyczajniej w świecie nie odczujesz znaczącej różnicy a nawet może być gorzej niż miałeś... jeszcze bym z rok poczekał bo telefonu wcale złego nie masz ;) chyba, że Ci sie baaaardzo znudził ale to i tak za te kwote nawet nie ma co zmieniać...

Link to post
Share on other sites

Hmmm wiem ze N5 to dobry telefon ale tak jak mówisz znudził mi się troche. Cóż może faktycznie jeszcze poczekać. W Nexusie nawet juz po 2 latach nie ma czegoś takiego jak lagi,zwiechy. Lecz po obejrzeniu wielu godzin materiałów o honorze się troszkę napaliłem przede wszystkim na jakość wykonania oraz skaner linii papilarnych. Ogladełem recenzje od wszystkich od mobzilli do android authority. I kircze kusi mnie strasznie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...