Skocz do zawartości

Używany telefon do 500zł- Aparat+Bateria


Recommended Posts

Witam, poszukuje telefonu do 500 zł w stanie używanym. Głównie chodzi mi o niezły aparacik i jakąś baterię sensowną, która wytrzyma więcej niż 1 dzień. Telefon do codziennego uzytku + fb, snapchat, instagram. Więc aparat przydałby się w miare ok :) Choc nie oczekuje po tej cenie jakiegoś szału. Myślałem nad Lumią 730, ale na WP nie ma Snapchata. Może Samsung S3 ? A może jakiś Honor lub Huawei? :)  Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Edytowane przez dominik2506
Link to post
Share on other sites

 

 

Może Samsung S3 ?

Szlag Cię trafi na jego "płynność", chyba, że interesują Cię custom-ROMy.

 

Do 500 zł ciężko będzie coś znaleźć. Przewijał mi się swego czasu na Allegro Nexus 4, ale tutaj bateria kuleje i aparat "taki sobie".

Link to post
Share on other sites

Używaną z1 compact w kwocie 500zł będzie ciężko mu kupić :), znaczy kupić kupi ale przeglądając aukcje i ogłoszenia to w niezbyt fajnym stanie :D.  Prędzej wyrwiesz w ciekawej cenie xperie z .  Może poszukaj jakiejś używanej s4 ( dobry aparat ) lub htc one m7.

Link to post
Share on other sites

Dzień dobry. Nie otwierałem nowego tematu, gdyż moje wymagania są zbliżone. Potrzebuje telefonu na zastępstwo - na jakieś 6-8 miesięcy. Nie chce przez ten czas za bardzo się nim zajmować, więc dobrze by było jakby istniały spore szansę, że przez ten okres nie będzie nic się z nim niedobrego działo :)

 

Telefony nad którymi się przede wszystkim zastanawiam to

 

LG Optimus G oraz Xperia Z.

 

A może warto dopłacić jeszcze trochę i poszukać używanego Z1 Compact (i jeżeli tak to w jakiej granicy cenowej można znaleźć sztuki w dobrym stanie?). Czy jednak bezpieczniej szukać nowych?

 

Telefony te są raczej starsze, dlatego mam pytanie smartfonowego laika, czy nie będzie problemu z optymalizacją dla najnowszych aplikacji? W obu telefonach występuje Android 4.1.2 Jelly Bean. Czy na ten planowany okres będzie on wystarczający? Czy lepiej kupić coś z niższej półki, jednak z nowszym softwarem? 

 

Wiele pytań ale góry dzięki za odpowiedź ;)

 

 

 

A może Meizu M2 lub Xiaomi Redmi 2? Niestety nie mam doświadczenia z tymi markami. Czy jednak Postawić na starszą ale lepiej sprawdzoną Xperię? 

Edytowane przez freeq123
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...