Skocz do zawartości

Komputer do gier - do 5500


Recommended Posts

co z tego jak złożą ci PC jak części mogą wypadać, ocierać się, różną są sytuacje (podczas transportu), lepiej poproś jakiegoś kumpla a jak nie to obejrzyj filmy.. wiesz jaka potem jest radość i satysfakcja? :P

Edytowane przez proqqqe
Link to post
Share on other sites

Myślę, że jak ktoś kompletnie nie ma pojęcia o sprzęcie to jak chcieć przepłynąć ocean ;)

 

Mam znajomych, ale raczej na morele.net znają się na tym lepiej. A jak coś nie będzie działać to na pewno można odesłać ;)

 

A pseudo-specom z tych serwisów to nie ufam, szczególnie w moim małym mieście, gdzie wybór jest mały z punktami dotyczącymi komputerów.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że jak ktoś kompletnie nie ma pojęcia o sprzęcie to jak chcieć przepłynąć ocean ;) Mam znajomych, ale raczej na morele.net znają się na tym lepiej. A jak coś nie będzie działać to na pewno można odesłać ;) A pseudo-specom z tych serwisów to nie ufam, szczególnie w moim małym mieście, gdzie wybór jest mały z punktami dotyczącymi komputerów.

Nie żebym coś implikował, ale według mnie morele może i się zna na tym, ale kompletne "leje" na to jak składa swoje komputery i robi to od niechcenia, po moich doświadczeniach z tym sklepem odradzałbym ogólny zakup komputera i poszedł bym do konkurencji ESC/X-KOM. Może i części w tym drugim są trochę droższe, ale nie zawsze, ale masz zawsze pod ręką dużą ilość sklepów i w razie wypadku reklamacji komputera, działa to szybciej, pomijam słabą obsługę klienta w morele. Najlepiej jest komputer złożyć samemu, nie jest to trudne, a daje ogromną satysfakcję że coś mogłeś zrobić sam i to działa.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...