Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Przecież to dobry zasilacz. Nie wyczułem ironii? :->

 

nie byłem pewien w 100% czy to żart czy prawda :P

Cholera mnie trafi z tym ebay, 7 million dollar home anulowany i w zastępstwie Light Delight 6000

 

ciekawa sprawa... ten drugi wart 200zł a ten pierwszy 500 :D dostałeś w zastępstwie w tej samej cenie czy po prostu wziąłeś Lighta bo musiałeś coś wziąć? Ja swojego crumplera będę wymieniać.. ma już chyba z 6 lat i ciągle poza jakimiś delikatnymi zabrudzeniami wygląda jak nowy, ale już mi się znudziła... 8 Million Dollar Home i Cobram Outpostr są ciekawe... ale za 700-800zł to można znaleźć lepsze torby foto więc pozostaje tylko allegro/ebay i szukanie okazji..

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
ciekawa sprawa... ten drugi wart 200zł a ten pierwszy 500

 

Zamówiłem 7 million ale jak dokładnie zerknąłem na zdjęcia okazało się ze jest podrobiony (moja wina, jestem zbyt naiwny) wiec anulowałem. Potrzebowałem coś kompaktowego na miasto (mam Naneu Sahara 217f)  , szczęście w nieszczęściu mam gripa na aparacie i wybór jest dość niewielki. Light Delight jest dość tania i wydaje się pomieścić aparat z gripem.

 

 

Torby Million Dollar Home to dość stare modele (2009?) i ciężko je dostać w normalnych sklepach (import z Australii to dość kosztowne rozwiązanie).

Link to post
Share on other sites

Dodo!!!! To będzie genialny koncert. Podsiadło to w mojej opinii ostatni zahibernowany polski przedstawiciel klasycznej muzy.

W dobie kolorowych plumkaczy, chłopak sam komponuje, sam układa teksty.

 

na jesieni wychodzi płyta jego zespołu:

 

 

Nie narzekaj, to nie koncert Nicky Minaj :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...