Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Wszystko na jednych zakupach i wszystko dla Ciebie?

Na jednych, na jednych. To zapasy dla mnie i mojej Narzeczonej na jakieś dwa miesiące, urlop się kończy więc czas wyruszyć do roboty :/

Wy naprawde nie widzicie róznicy między elektrcznym a elektronicznym? :/

a co za różnica czy to elektryczny czy elektroniczny dla mnie może być nawet jonowo-wodorowy ale i tak prawdziwych fajek nie zastąpi %-)

@Effendi360 - ale żeś przyrządził %-)

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/ak193-obudowa-dysku-3-5-e-sata-up-to-1tb-pojemna-i2081240882.html

 

Oraz

 

http://allegro.pl/obudowa-3-5-usb-esata-welland-me-740j-czarna-wwa-i2111380260.html

 

Poniewaz sprzedawca od ak193 wyslal mi nie dosc ze po tygodniu od wplaty, to jeszcze zla obudowe (wyslal mi wersje na dysk 2,5'), a nie mam czasu reklamowac.

Link to post
Share on other sites

To już trza hajcu nie mieć na co wydawać albo naprawdę kochać narty....

 

 

A ja Ci powiem, że 5k na zabawę z nartami to wcale nie tak dużo

 

Jak już jesteśmy przy nartach to ostatnio dorwałem(poglądowa fotka, bo mój model jest troszkę inny):

http://www.wfsport.pl/_var/gfx/788f1521c734fc7b13b7113f29a3c939.jpg

Jeszcze 2 inne modele muszę kupić i będzie na czym jeździć :D

Edytowane przez michi93
Link to post
Share on other sites

i tak najlepszy są Ruscy w polskich tatrach.

wpada burak do sklepu, z rodziną.

wyjmuje sztosik dolarów i pokazuje paluchem co bierze.

płaci kilka tysięcy papiera i cała rodzinach wsiada do nowej X6 i na stok...

 

@effendi360

w sprawie wymiany gierek wrócimy do tematu jak moje psv dojedzie i po paru tygodniach sie wymienimy na te gry.

jak sie zarejestruje wrzuci Ci moj nick na PSN :D

Link to post
Share on other sites

Wystarczy robić za granicą i masz kasę na all, zwykły burak po gimnazjum w Niemczech zarabia więcej niż w PL kolo po wyższej szkole :)

no %-)

Na truskawkach bez doświadczenia (początkujący) min. 6 euro na godzinę %-) ale żyjemy w takim dziadostwie w jakim żyjemy i nic się nie to nie poradzi.

 

Co do nart to ja mogę tylko pomarzyć o takich za 5k. Ale wydaje mi się, że na tych za 5k zabiłbym się tak samo jak za jakieś za 300 zł %-) %-)

Link to post
Share on other sites

Co do nart to ja mogę tylko pomarzyć o takich za 5k.

Jeśli mam być szczery to nie opłaca sie kupować tak drogiego sprzętu chyba że ma się z głową coś nie tak jak na przykład ja :)

Spokojnie da się kupić dobrze dobrany, używany sprzęt za sporo mniejsze pieniądze :)

Link to post
Share on other sites

Wyciągnął z kieszeni rulon z setkami. Z dwadzieścia tysięcy przy sobie miał, dziad jeden.

Jak bedziesz kiedys prowadzic dzialalnosc gospodarcza to zrozumiesz, ze nawet jak masz 20 tys. w gotowce to mozesz nie miec kasy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...