Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ja będę musiał kupić coś mobilnego na studia do października ;)

Jeszcze będę musiał przemyśleć co najlepiej - Air 64Gb z 4G, ultrabook do 3k lub Dell Venue 11 Pro (lub coś podobnego).

IMHO kupowanie iPada/tableta z Androidem do notatek, pisania itd. jest trochę bezsensu. Tablet z Windą i stacją dok. jak najbardziej.

Link to post
Share on other sites

Miały być Superluxy HD 681, ale te były na miejscu + osobiście preferuję ciepłe granie. Zdałem się na listę Adivxva.  :>

 

http://www.pioneer.pl/images/products/headphones/pioneer/la_open_detailpage.jpg

 

Najbardziej mnie martwi, czy pałąk wytrzyma użytkowanie. Kabel również mógłby być krótszy. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Najbardziej mnie martwi, czy pałąk wytrzyma użytkowanie. Kabel również mógłby być krótszy.

 

Miałem swego czasu M390-tki, konstrukcja podobna. Bardzo wygodne i wytrzymałe, nawet mojej kilkuletniej córce nie udało się ich załatwić :D  A w czasie kiedy je miałem niszczyła wszystko co jej wpadło w ręce :rotfl:

Z tym kablem, to faktycznie przesadzili, 3,5 metra przy słuchawkach i metr z groszami przedłużki WTF... Komuś chyba podczas projektowania źle się jakieś rubryki powypełniało i tak już poszły do produkcji... ;)

Link to post
Share on other sites

CPU: i5-4570


GPU: ASUS R9 280X


RAM: GoodRam DDR3 8GB 1600MHz CL10 Play Red


MOBO: ASrock H87 Pro4


OS: Windows 8.1


PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W


CASE: Thermaltake Commander GS-II Window


 


wczoraj kupione ;]

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Xonarek DGX leci na zwrot, zamieniam budżetówkę, na coś porządnego

 

http://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2013/09/black-dynamite-you-done-fucked-up-now.gif

 

Moja stara Audigy 2 gra lepiej od tego dziadostwa. 

 

 

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zestaw HiFi że tak to ujmę, chciałbym jeszcze to wykorzystać do zgrywania taśm szpulowych 

AKAI CD-37 poprzez DIGITAL OUTPUT chciałem to podłączyć, do dźwiękówki ;p

 

Tak też sądziłem, gdy sprzęt pojawia się leciwy, to już nie wiedzą jak sobie z tym poradzić ;) "nowoczesność" 

już nawet zrezygnuję z tego optycznego i kupię jakaś kartę typowo dla szpanu :P, i tyle z tego będzie :D

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...