Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Nieoceniona wręcz pomoc benchmarkowców w tym wątku: http://forum.benchmark.pl/topic/34040-sluchawki-dokanalowe-do-telefonu-z-mp3/ pozwoliła mi ostatecznie zdecydować się na słuchawki Phonak Audeo PFE 012 z piankami Comply, które właśnie zamówiłem. Powinny dotrzeć do mnie w czwartek, najpóźniej w piątek. Dawno nie zrobiłem sobie takiego prezentu. Mam nadzieję, że ich dźwięk mnie oczaruje, bo czytając wszystkie zachwyty i pochlebne opinie, mam spore oczekiwania.

Link to post
Share on other sites

- Właśnie zarezerwowałem w sklepie pendrive Goodram 16GB za 70PLN. Deklarowany zapis 10MB i odczyt 19MB. Pewnie nie jakiś super ale mi starczy :) Mam taki 4GB i jestem bardzo zadowolony. No ale zobaczymy.

- 19,6 l. LPG co dało 5,6 l. /100km i potwierdziło moją tezę, że 70km/h jest najbardziej ekonomiczną prędkością. 80km/h przynosi stratę średnio 0,2 l./100km a niższa 60-65 nie daje zysku żadnego przy jednostajnej jeździe. Sprawdzane w kilu pełnych tankowaniach. Sprawdza się przynajmniej w moim aucie z moim silnikiem :)

Link to post
Share on other sites

wódka Medoff bez akcyzy, sztuk dwie :D

 

OT: :P

co dało 5,6 l. /100km i potwierdziło moją tezę, że 70km/h jest najbardziej ekonomiczną prędkością

To rozumiem, że zagazowałeś "cienkiego", bo 700-tka na benzynie najoszczędniej idzie 80km/h. Do gazu to musi być pojemność żeby nie czuć spadku mocy.
Link to post
Share on other sites

Spadek mocy jest mały ale skoro nie jeżdżę szybko ani dynamicznie to mi to lata czy jest spadek mocy czy nie. Przecież nie korzystam z pełnej mocy silnika. Opel Astra I gen. 1,4, 60KM, 8V z gaźnikiem chyba, instalacja II gen z elektroniczną regulacją mieszanki LPG

Link to post
Share on other sites

To z dzisiaj:

- Plecak Bagmaster, poj 30 litrów - 159 zł, cholera drogi

Wczesniejsze:

 

- Klamki sprzęgła/hamulca

- Kranik zbiornika paliwa

- Stacyjka WSK 125(stary typ)

- Pasek akumulatora

 

Na razie lista się zatrzymuje, bo kolejnym wydatkiem będzie kurs na kat. A1.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...