Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Gość effendi360

NO tamta karta też miała ten sam problem. NV oczywiście nie jest święte ale serie 5xx 6xx i 7xx to bardzo udane produkty dla graczy, którym konkurencja nie dorasta do pięt. Bardzo mi się podobał komentarz do jednej pierwszych recenzji kart 5xx, gdzie ktoś napisał, parafrazując: "ktoś w NVidia zobaczył, że przy ostatniej serii coś poszło nie tak i postanowił to naprawić".

Link to post
Share on other sites

Faktycznie Eff. Karta szybsza i tańsza od 780tki. Dramat. 

 

Jest gorąca ale do takiej temperatury jest zaprojektowana. Niereferencyjne konstrukcje będą pod tym względem lepsze. Natomiast pod LC- świetna karta.


 

 

już na starcie wymaga modyfikacji

 

Jakich modyfikacji wymaga? 

Link to post
Share on other sites

Serio? Bez bloku nie działa? Ja rozumiem że karta jest gorąca i średnio cicha ale bez dramatyzmu. Tak została zaprojektowana i można przestawić jej temp. target na 80 stopni kosztem głośności... To i tak tylko referent. 


 

 

założenia  bloku LC
 
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Po wszystkich publikacjach jakie zaprezentowałem na tym forum i fakcie, że mam nadal 680 i 7970 w domu, słowo którego wyżej użyłeś w stosunku do mnie, uważam za totalną ignorancję i głupotę z Twojej strony.

 

 

 

Skoro siedzisz na krześle

 

Nie siedzę na krześle, tylko siedzę w fotelu. :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Popieram Biafra1987, o ile referenta bez posiadania/planowania LC bym nie kupił, o tyle konstrukcje niereferencyjne będą interesujące, jeśli będą ciche. Wtedy może mieć te 95 stopni, w czym to przeszkadza ? Jedyne co mi przyszło do głowy, to "podgrzewanie" innych podzespołów, ale osoba, która kupuje kartę za tyle pieniędzy raczej posiada odpowiednio wentylowaną obudowę i porządny cooler na procesorze.

Link to post
Share on other sites

Popieram Biafra1987, o ile referenta bez posiadania/planowania LC bym nie kupił, o tyle konstrukcje niereferencyjne będą interesujące, jeśli będą ciche. Wtedy może mieć te 95 stopni, w czym to przeszkadza ? Jedyne co mi przyszło do głowy, to "podgrzewanie" innych podzespołów, ale osoba, która kupuje kartę za tyle pieniędzy raczej posiada odpowiednio wentylowaną obudowę i porządny cooler na procesorze.

Tutaj odniosłem się do tych kwestii.

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Zrozumcie ludzie: jest na rynku w ciul kart, które dźwigną Wam każdą grę w rozsądnych detalach przy rozsądnym framerate więc taki GNIOT/PROTOTYP czy jak to chcecie nazwać, nie jest nam potrzebny. Szczególnie za te pieniądze.


Jedyne co dobrze może zdziałać ta karta, to obniżka cen u konkurencji....

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Przepraszam, nie będę już przy sobocie toczył krucjaty. Ja się raczę taką.

 

http://www.hiperpromo.pl/public/images/prods/sources/201208/4696a21f4e98132817199636993a58e2.jpg


 

 

effendi gadasz głupoty,

 

Nie, to Ty gadasz głupoty, bo to jest pierwszy z brzegu test temperatur NIEREFERENCYJNEGO 480 BEZ OC.

 

http://imageshack.com/a/img14/8867/rv6n.png

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...