Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Pieczywo mniej więcej co 2 dni, a większe zakupy 2 razy w miesiącu. Co w tym dziwnego ?

 

 

 

Daj znać jak się sprawuje

 

Ma się rozumieć :) Póki co nie będzie miał za dużo roboty, ale przed końcem roku robię przesiadkę na 4770k, a później albo CF, albo 290X + blok wodny i druga chłodnica.

Link to post
Share on other sites

No nie za bardzo. Jako, że fotografią bawię się od dawna, kupiłem Soniacza jedynie dlatego, żeby nie musieć zmieniać obiektywów, telelekonwerterów itd. Ktoś, kto nie ma dwóch toreb wypełnionych starszym sprzętem nie ma takiego problemu, dlatego powinien pójść w stronę firm, które lepiej radzą sobie z high i mid-end'owymi lustrami. W praktyce skończyło się na tym, że i tak korzystam z dwóch nowych szkieł, bo są o wiele lżejsze i bardziej praktyczne.

 

Sony nie odbiega od innych producentów w mid endzie. Jeśli mówimy o amatorach, to raczej high end im nie grozi, bo to puchy za ponad 10000 zł. Za to amator ucieszy się z tanich manualnych szkieł.

Link to post
Share on other sites

Taką mogę wystawić od razu - BQ nawet podczas katowania OCCT jest we Fractal'u niesłyszalny. Wszystkie dodatkowe wentylatory mam podpięte pod regulator i dopóki grafa nie wejdzie na wyższe obroty to komputera w ogóle nie słychać.

Link to post
Share on other sites

Jak tam chcesz, uważam, że kupowanie kart z najwyższej półki bez możliwości odpalenia wszystkich efektów graficznych w grach to nieporozumienie.

Czekam na PecksFX w BF4 zarzynający topowe karty od NV :) I będzie całkiem wesoło jak ktoś wymaksuje singla w BF4 na 280X, a Titan będzie łapał dropy.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Niech Titan łapie dropy... Fakty są faktami i niech AMD najpierw się zajmie całkowitym wyeliminowaniem problemu stutteringu na ich kartach, a potem dopiero wprowadza nowe bajerki. Wielki WUJ mi z tych super hiper efektów, jak co któraś gra, jest na ich kartach niegrywalna.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...