Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W Polsce ciuchy Hummela są bardzo drogie i cieżko dostępne. Ja zamówiłem te w salonie w Edinburghu, a i tak muszę czekać ponad tydzień. Koszt jednej bluzy 80F, czyli jakieś 400zł... Chociaż teraz na ebayu znalazłem po 60-70F.

No i Iza przekupiona ;)

 

http://img.tapatalk.com/d/13/08/17/uderudys.jpg

Link to post
Share on other sites

Generalnie to mam 12 głośników z subwooferów Gigaworks G500. Mają taką samą średnicę i budowę jak te w Z-2300.

Rezystancja 6 ohm. Łącząc po 2 szeregowo i potem 3 pary równolegle uzyskam wypadkową rezystancję 4ohm.

 

Na DIYAudio widziałem fajną końcówkę mosfet a ze mam trafo 2x44V to będzie jak znalazł do subwoofera :D

 

Poza tym nie potrzebna jest aż tak duża moc. Głośniki te mają sporą efektywność. 350W wystarczy w zupełności.

Link to post
Share on other sites

Pewnie! Są normalne polskie sklepy, które mają mnóstwo towaru, w tym i różne piwa. W dużych marketach są polskie półki gdzie można kupić polskie produkty. Akurat w sklepie w którym byłem dzisiaj było tylko Tyskie w puszce, którego się nie da pić... Stąd mój wybór.

Mieszkam w Edinburghu (Szkocja).

Link to post
Share on other sites

Dzięki :D Ciekawiło mnie, jak wygląda sprawa eksportu u naszych browarników :D

 

 

 

A Szkocja to nie UK ?  ;)

 
Shame on me :( Miałem na myśli konkretnie Anglię, lub Szkocję, a jakoś z własnej głupoty napisałem UK.
Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

 

Dzięki :D Ciekawiło mnie, jak wygląda sprawa eksportu u naszych browarników :D

 

 

 

 

U mnie nawet w innych sklepach niż polskie, można dostać żywca i inne piwa ;p

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

U mnie nawet w nie polskich sklepach są polskie piwa ;p

 

 

Tam jest stosunkowo dość dużo Polaków [jak się nie mylę to 10 mln na 20 mln Polaków żyjących na emigracji] , (szczególnie ludzie z Podhala umiłowali sobie NY i Czikago) którzy byle sikacza nie wypiją, więc rynek monopolowy USA musiał się dostosować  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...