Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Vansy, Coversy.. Zawsze wolałem porządne markowe Lacoste. Mam skórzane adidasy 4 sezon i tylko na czubkach farba się trochę stała.

Cena podobna, czy to adidasy czy trampki.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

daj mi lacosty- nie wytrzymaja za dlugo. Moje Addidasy powoli sie rozklejaja. W pumach zajechalem podeszwy. w innych pumach poniszczylem czubki

 

Wojskowe desanty trzymaja sie wyjatkowo dobrze  :roll:

 

@down

ja myśle czy conversów nie kupić... nigdy nie miałem trampek, zawsze warto "sprawdzić co w trawie piszczy". I tak do konca przyszlego lata nie dotrzymaja :/

Edytowane przez rekkluse
Link to post
Share on other sites

Po prostu, była okazja to wziąłem. Nigdy ich nie miałem to sprawdzę co w trawie piszczy. To nie jest tak, że jest hajp na te buty, to je mam #bananowiec.

 

@up

Conversy podobno spoko, jak już będziesz wiedział co i jak to opisz doświadczenia, może ktoś skorzysta :P

Edytowane przez Robertinio
Link to post
Share on other sites

 

 

Vansy, Coversy.. Zawsze wolałem porządne markowe Lacoste.
 

 

Sam mam skórzane tenisówki Lacoste, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy, aby stawiać tę markę przed Converse'm. Pomijam już fakt, że Lacoste to firma o ponad 20 lat młodsza, dla której buty to jedynie niewielka część produkcji, a Converse to legenda rynku obuwniczego, skupiająca się głównie na kilku modelach, które doskonali od ponad stu lat.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Bo gra jest dedykowana, a AMD ma prawo zablokować możliwości fizyki włosów i symulacji ptaków np. dla NV tak jak NV zrobiła to z physx, ;D

Zresztą nie zamierzam siedzieć na NV dłużej niż rok ;), potem powrót do AMD

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Jak ma pieniądze to niech sobie wymienia. Z czym macie problem? :roll:

 

Silver

Mam wersje 16GB. Nie widzę potrzeby kupna karty SD. W SII też miałem 16GB i nigdy tego nie zapełniłem do końca.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Nie do końca kupiłem, ale dostałem nowego iphone.

 

W mojej 5 zepsułem guzik włączania. Ciężko działał. Oddałem na gwarancji, po tygodniu kurier przywiózł nowy aparat:) i znowu pachnie nowością. Oczekiwanie na5S szybciej zleci:)

Link to post
Share on other sites

Nie do końca kupiłem, ale dostałem nowego iphone.

 

W mojej 5 zepsułem guzik włączania. Ciężko działał. Oddałem na gwarancji, po tygodniu kurier przywiózł nowy aparat:) i znowu pachnie nowością. Oczekiwanie na5S szybciej zleci:)

 

Prawdziwy fanboy :D

Link to post
Share on other sites
kurier przywiózł nowy apara

Jesteś tego pewny ??  :D

"refurbished" - niezbyt miłe, ale jak najbardziej prawdziwe - standard stosowany przez Apple "proszę wymieniliśmy na nowe", a w nawiasie "nowa obudowa, pudełko, nawet folia się znajdzie na panelu" ... Tylko Ciii, bo nikt o tym nie wie (bo niema czym się chwalić).

Praktyka stosowana od dawna - nie tylko przez Apple, ale jak coś to ja nic nie wiem i nie wiem skąd to wiem że nie wiem  :D

ps. otwórz go i się przekonaj - możesz też po numerach serii dojść do tego. Z drugiej strony może lepiej żyć w nie wiedzy i cieszyć się z nowego sprzętu. W sumie rzadko o tym w ogóle mówię - nie którym znajomym nawet słówka na ten temat nie pisne, bo żal mi ich - na kij komuś humorek psuć, gdzie on się cieszy jak dziecko że "nowego" Ipada dostał w ramach naprawy/serwisu. 

Tego Twojego starego Iphona czeka to samo - bebechy zostaną, bo działają, a reszta będzie nowa i za jakiś czas ktoś się będzie nim cieszył, tak jak Ty teraz swoim. A ogólnie system działa bardzo dobrze - wszyscy są zadowoleni od Appla po klienta i nie ma co narzekać. Oddaj coś do Asusa na serwis - tam takich rzeczy nie uświadczysz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...